Dragon Ball Dokkan Battle

Tak, w wersji która teraz jest na repozytorium można skompikować własnoręcznie i wtedy działa :slight_smile:

Ale nadal lepiej w tej wersji “release 0.0.1” działa taki ciąg komend:

gift,herculepunch,refresh,streamline,refresh,streamlineevents,refresh,sell,baba,sellhercule,bossrush,finishzbattle,30,refresh,gift,capacity,10,summon,574,5,info

1 polubienie

BTW. Już lada moment (w poniedziałek!) zaczyna się 4th anniversary. Co to oznacza? Dużo darmowych kamyków, nowe postaci, nowe eventy!

1 polubienie

Już wykorzystałem nawet tickety :smiley: Szkoda, że samo gówno poleciało ;/

Btw. Bot dalej działa?

Oczywiście, że działa. I z ticketów tez nic nie spadło :frowning:

1 polubienie

450 stonesów. NIC nie wypadło. Ani jeden LR, ani jeden sensowny featured…

mojemu kumplowi z singla poleciał ten goku LR nowy… Zero sprawiedliwości na tym świecie :confused:

Ha, z single summona SSJ4 Goku LR :smiley:

Proszę mnie nie denerwować. Dziś miałem animację SSJ Vegito, a wypadł mi Vegeta SSJ4. Niestety AGL :confused:

O nie, rest in pepperoni [*]

Ja z takiego singla za tickety dostałem LR Broly (STR). Już drugi dupes, więc mam trochę poodblokowywanych pathy. No ten 4th anni na ten moment nie jest dla mnie zbyt łaskawy…

No ja dostałem tego goku i w multi za bilety zgarnąłem jeszcze Goku & Vegeta int to odblokowalem sobie jedną ścieżkę ^^

Co ze mną nie tak, ja to w ogóle czytam, z ostatnich ładnych kilku postów nic nie zrozumiałem. :joy:

2 polubienia

To ściągaj Dokkana i w ciągu tygodnia ogarniesz co piszemy :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dodałem do bota właśnie opcję robienia eza do poziomu 50.

W ogóle może w weekend przysiadę i zrobię rzeczy z todo. Nie są szczególnie skomplikowane, ale po prostu zajmą mi trochę czasu bo to mechaniczna robota…

Właściwie, to zrobiłem własne repo i dodałem do niego duuużo nowych rzeczy.

Muszę się pochwalić :smiley:

1 polubienie