Disney+ w Polsce

Warto dla samego Dopesick, juz zaczęli tłumaczyć na polski - 4 pierwsze odcinki z tego co pamietam.

1 polubienie

Disney+ od 14 czerwca w Polsce za 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł rocznie.

6 polubień

Biorę.

HBO Max jako pierwszy wybór, Amazon Prime za 49 zł/rok - nad Disneyem się zastanawiam, ale raczej skorzystam i chyba Netflix pójdzie w odstawkę.

1 polubienie

Czy w Disney są duże różnice terytorialnie? Bo nie wiem czy zostać z wersja uk czy brać pl

Obecnie jest tak samo jak każdy inny streaming. Nie ma znaczenia gdzie kupujesz, ważne gdzie jesteś, wink wink.
Masz u siebie na przykład rewelacyjne Dopesick i The Dropout, a u mnie są na hulu.
Tak samo masz The Walking Dead w cenie bez oddzielnego abonamentu AMC. UK ma jeden z lepszych katalogów D+ przez ten kanał Stars.

1 polubienie

Przypominam, że europejski katalog Maksa to jest jakieś nieporozumienie. VPNujcie się do chameryki i delektujcie się takimi skarbami, jak choćby The West Wing. Swoją droga kto nie widział, ten powinien.

@pawelorzech możesz tez powiedzieć koledze od magica, że w US Maksie jest The O.C. :wink:

3 polubienia

Akurat wszedłem w bibliotekę i losowe produkcje maxa odpaliłem i język tylko us, a napisy tak samo. Mogliby dorzucić pl

Od dziś można już zakładać konto i na start jest promocja

4 polubienia

Mozna juz zaplacic za rok z gory ? Gdzies widzialem, ze od 11.05 ale nic nie dostalem na maila jeszcze.

Teraz można podać swojego maila. 14.06, kiedy usługa oficjalnie już będzie u nas dostepna przyjdzie mail z promocją na pierwszy rok 229zł.

1 polubienie

Jak wyżej. I do 26 czerwca trzeba będzie z tej przysłanej 14 oferty skorzystać.

2 polubienia

Orientuje się ktoś co jest w ofercie dla dzieciaków w Disney+?
Zarówno w HBO Max jak i na Prime wieje pustkami, kilkanaście pozycji na krzyż…

Moja córka oszalała na punkcie Disney+, jest prawie wszstko od Disney jaki znałem, od klasyków, po Gumusie, księżniczki od lat 40 do współczesnych (ulubiona kategoria malej) do tego Pixar, Marvel, jest tego naprawdę sporo. Na razie mam konto niemieckie i tak na oko widzę, ze spolszczone jest jakies 90% całego katalogu. U mnie HBO Max i Disney powodują, ze nie pamietam kiedy ostatnio raz odpaliłem Netflix.

5 polubień

W jakim wieku?

4-9 lat :slight_smile:

Dla takich to w pizdu

Czy na D+ można tworzyć osobne profile?

Można.

1 polubienie

W sumie 7, jednoczesnie mozna ogladac na 4 ekranach.

btw, Star jest w ofercie i widze, ze The Dropout bedzie dostepny.