Disney+ w Polsce

Gdyby ktoś nie mógł w App storze znaleźć, to poniżej link do apki

1 polubienie

Przyszedł Wam jakiś mail z rejestracją?

Owszem, nomanie działa

1 polubienie

Tak, dziś rano

Mnie też. Dzisiaj sobie coś obejrzę.

2 polubienia

Mam i ja :smiling_face_with_three_hearts:

Disney+: mamy ogromny katalog filmów i seriali własnych do tego marki takie jak Star Wars, Marvel, Pixar, NatGeo

Ja: LoL, FuTuRaMa :partying_face:

2 polubienia

Ja: “According to Jim”

Sprawdźcie czy jest Dopesick, jeśli nie oglądaliście.

1 polubienie

Nie ma Punishera :rofl:

Jest Dopesick i Theranos.

1 polubienie

Tego z Dolphem?

Przevpnowałem się na Polskę i widzę, ze macie star. Wspaniale.
Możecie do fajnych rzeczy dorzucić tez Mayans MC. Jest co prawda z opóźnieniem jednosezonowym, ale dla fanów Sons of Anarchy to gratka.

1 polubienie

O KURWA. Jest The Americans po polsku.
Ja pierdziele

OGLĄĄĄDAAAAJCIEEEEE!!!

4 polubienia

Serio. The Americans to jeden z najlepszych seriali ze wspaniałym i kompletnie niezjebanym zakończeniem.
Oglądajcie oglądajcie oglądajcie.

7 polubień

Spoko, że wejście do Polski pchnęło do przodu polskie lokalizacje. Jeszcze dwa miesiące temu wszystkie filmy z MCU nie miały polskiego, teraz niektóre mają lektora, niektóre dubbing ale to i tak postęp.

Postęp to są napisy xD Lektor i dubbing to zło dla ludzi starszych, niż 7 lat xD

W sensie to nawet nie chodzi o jakość tłumaczenia, tylko o to, ze się dźwięki nie zgadzają z ruchem ust. Nawet Faude i Tehran oglądam po hebrajsku, bo inaczej bym ochujal :scream:

6 polubień

Ja nie mam nic przeciwko lektorowi ale dubbingu w filmach aktorskich nie jestem w stanie zdzierżyć.

2 polubienia

Nie ma nic śmieszniejszego niż Anglicy i Amerykanie reagujący pierwszy raz na polskiego lektora. Nie są w stanie pojąć, jak można oglądać słuchając dwóch języków na raz. Polecam xD

5 polubień

Futurama, The Simpsons, X-Files, Lost, MASH.

To mi wystarczy na 3 lata :wink:

4 polubienia