Cyberpunk 2077

Ja mam kolekcjonerke na PS4 opłaconą, zamówiłem wersję na XO w MM (bo steelbook i Smart Delivery) oraz zamówiłem do kompletu jeszcze to:

Jestem chory, muszę się leczyć

5 polubień

Musisz… :stuck_out_tongue_winking_eye::+1:t2:

1 polubienie

kolekcjonerka na pc zamówiona rok temu, książka CP2077 zamówiona, nawet podręcznik odkopałem do CP2020. to jeszcze tylko Ziemiańskiego mi brakuje ale ebooka nie widać nigdzie wiec poczekam:)

edit:
a i nowy sprzęt na wrzesień będzie składany żeby zagrać w UHD i ultra:)

2 polubienia

A coś więcej ? Jaki setup planujesz ? Na uhd to juz chyba karty z 2 na początku?

1 polubienie

Jakiegoś AMD z milionem rdzeni, do tego nowa grafe nvidi następcę 2080… Nowe ssd pewnie już tylko m.2 - system 512gb na dane 2x2tb - chyba że już będą normalne 4 Tb m.2. Ram albo zostawię 64 albo wloze 128 GB.

1 polubienie

Pamiętaj, ps5 i tak będzie miało szybszy ssd :roll_eyes:

3 polubienia

ja jestem team MS:)

2 polubienia

do grania to nawet 32GB nie jest jeszcze wykorzystywane. Chyba, że do pracy potrzebujesz. Ja żałuję, że komp mi nie obsługuje 128 bo bym też wsadził.

1 polubienie

rozmawialiśmy kiedyś na forum odnośnie konfiguracji mojej:) używam wirtualizacji często - exchange, ad, klastry kilka domen, sql etc… a nie chce mi się tego w azurze odzwierciedlać wiec wole na lokalnym hyper-v to zrobić. teraz mam 64GB i przez 90% czasu zużyte mam jakieś 20-24GB. ale zdarzają się chwile, że 64 to za mało, czasami, ale zawsze:)

aa no to jasna sprawa - go for it! Jak tylko możesz to wrzucaj ile się da. Ja czekam na nowego iMaca i wtedy wskoczę na 128.

Mój mac ma 32 i bywa że to mało, a ja tylko dockera używam

nawet kiedyś się zastanawiałem czy nie przesiąść sie na Mac’a poza lapkiem (chociaż teraz z laptopem wróciłem do windowsa - Surface pro 7 zamówiony, moj stary MBA już rady nie daje) ale stacjonarka to niestety bym musiał wrzucić worek monet a nie miałbym i tak tej funkcjonalności, którą potrzebuje. a w przypadku najnowszego Mac Pro to już w ogóle dramat.
rachunek ekonomiczny zawsze zwycięży:)

tylko dockera? :slight_smile: Zależy co masz w dockerze. Jak hello world na localhoscie to faktycznie dziwne, ale u mnie sam docker potrafi 40GB zjeść RAMu jak go dociążę odpowiednio :slight_smile:

Trochę niechlujstwo, lenistwo, a trochę wygoda - emulatory w Android Studio i Xcode jak się rozkręcą to z 10GB RAM zjedzą wszystkie do kupy jak już je pouruchamiam :smiley:

1 polubienie

docker i 30 serwisow w javie :smiley:

grę będę miał z zestawu, muszę tylko dokupić poradnik i będę ready to wake up

PS. zamówileś z MM ze względu na konkretny steelbook? bo chyba każdy preoderujący sklep ma inny steelbok tudzież gadżet (brelok?)

Zamówiłem w MM, bo mam najbliżej sklep. Kupiłem sobie jeszcze w Empiku książkę o świecie gry…

Leczenie nie pomaga.

2 polubienia

Za konsolowym. Info na najnowszej konsoli x box Cyberpunk 2077 jest ukryta wiadomość widoczna tylko w świetle UV… :slight_smile: dla mnie MEGA .Chlopaki się starają… Odsyłam do linka: Ukryta wiadomość na konsoli Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 - Konsolowe.info

1 polubienie

Także tego…

i cyk i pyk, znowu 91 dni do premiery i znowu przesunięta…

“Znów za rok premiera matura…”