Cyberpunk 2077

image

1 polubienie

Oooooo nawet nie wiedziałem, że Rock coś nagrywa. Chciałem sobie dodać do Pocket Cast, ale nie chce mi pobrać epizodu. Więc jak szybko zasubskrybowałem, tak szybko unsub.

Ja polecam za to:

Oraz cykl “Łzy Mai” na otarcie łez. Co prawda bardziej śmierdzi Human Revolution (początek jest 1:1 z grą prawie zerżnięty), chociaż to dalej cyberpunkowa powieść :wink:

1 polubienie

I to tak 3-4 podcasty w tygodniu wypuszcza, zazwyczaj mają około 50-60 minut każdy, polecam.

A to nie wiem dlaczego, u mnie w Pocket Casts normalnie się pobierają.

U mnie w Overcaście „download failed”.

U mnie dokładnie to samo: download failed

Ja mam Overcast i się pobiera :slight_smile:

:borat:

Teraz działa ¯_(ツ)_/¯

giełda na chwile pykła w dół a później szybciutko odrobiła, kto kupił ten do przodu o 30pln na akcji:)
image

3 polubienia

no ja sobie właśnie jednego dnia sprawiłem prezent w postaci 6% stopy zwrotu. Miło.

2 polubienia

Brawo CD PROJEKT RED :clap:

6 polubień

Wczoraj miała być premiera Cyberpunka. W obecnych warunkach naprawdę jestem strasznie wściekły, że jej nie było.

2 polubienia

Gdy obejrzałem zapowiedź z pierwszą datą, to pomyślałem sobie, że kto jak kto, ale Keanu mnie nie oszuka… A wyszło jak zwykle. Na szczęście CDPR wysyła sygnały, że kolejnej obsuwy nie będzie.

zabawne swoją drogą jest to, że gra nie wyszła w pierwotnym terminie, ale wszystkie związane z nią akcesoria już tak ( konsola, kontroler, dysk, słuchawki, nie mówiąc już o całym oficjalnym merchu…)

To jest bardzo proste do wyjasnienia. Wszystko było przez partnerów gotowe na premierę kwietniową. Sprzęt zakontraktowany, stworzony, leży na magazynie. Trzeba sprzedać ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

oczywiście zapewne tak było, stąd uważam to za zabawne, bo nie dziwi mnie to ani trochę.
nie od dziś wiadomo, że różne biznesy są połączone ze sobą, ale widać na tym przykladzie, jak nie wszystkie ogniwa w tym łańcuchu poruszają się w tym samym tempie.

Cyberpunk 2077 dostał rating ESRB, a przy okazji trochę interesujących informacji się pojawiło. Np. coś takiego :smile:

Players can select a gender and customize their character; customization can include depictions of breasts, buttocks, and genitalia, as well as various sizes and combinations of genitals. Players can encounter events where they have the option to engage in sexual activities with other main characters or prostitutes—these brief sex scenes (from a first-person perspective) depict partially nude characters moaning suggestively while moving through various positions. Some scenes contain brief depictions of thrusting motions; other scenes depict a character’s head moving towards a partner’s crotch.

4 polubienia

Jakby ktoś był niecierpliwy to już może sobie takie 5TB cudo sprawić :slight_smile: Widziałem na x-kom .

1 polubienie