Co kupić?

150 zł za fhd, git. Ale za 4K widzę że trzeba zapłacić podobnie jak za Chromecasta.

1 polubienie

W takim wypadku brałbym Chromecasta.

Jedyne co jest tańsze to Walmartowski Onn, ale oczywiście nie ma go w EU :expressionless:

1 polubienie

Chromecast często się trafia w promo. Trzeba polować.

1 polubienie

Ja byłem mega zadowolony z Xiaomi Mi Boxa :slight_smile:

https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-multimedialny-4k-xiaomi-mi-box-s-2-gen-137072759422

też byłem, do czasu zakupu apple tv :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Trochę inna cena :slight_smile:

Ok, forum przypomniało mi, że muszę kupić oświetlenie nad monitor(y) .
Układ u mnie wygląda tak:


Jedna lampka się nie sprawdzi


Czyli zostaje raczej opcja jednej dużej(ale może to spowodować problemy bo mam jeden słupek centralny stojaka do dwóch monitorów, więc może być kłopot z montażem)

upgraded-to-new-mini-pc-to-separate-work-from-home-new-dual-v0-mu9qdq2w091a1
Albo dwie lampki nad oba monitory najlepiej z jednym sterownikiem. Ale nie wiem czy nie będzie się dziwnie nachodziło.


Ktoś ma jakieś doświadczenie?
s

1 polubienie

A ja sie pytam po co święcić sobie na ekran? Naprawdę tego nie rozumiem. Tracisz dużo walorów wyświetlacza. Ambient za - to oczywiste rozwiązanie. Ale świecenie centralnie na wyświetlacz?

Właśnie nie na ekran. Na biurko.

2 polubienia

To środowisko bardziej domowe czy biurowe?

Ja po prostu nad stanowiskiem ‘pracy/zabawy’ w domu powiesiłem szafkę a pod nią kupiłem i przykleiłem po całej długości maskowanego leda (zasilanego z sieci ale obsługiwanego pilotem). (edited: a tam … niedzielne burdello poniżej):

2 polubienia

To u mnie na górze nic nie ma właśnie. Poza tym biurko jest z opcją standing więc chyba by to nie zdało egzaminu, bo przy podniesieniu zmieniłby się kąt padania światła.
Przytulnie masz :slight_smile:

Podeślesz ten stand na battery pack? (Linka w sensie)

1 polubienie

Co do sterownika to dodam tylko, że ustawiłem raz i rzadko dotykam.

2 polubienia

@Romiczek a to kupowałem ze dwa lata temu aby korzystać na telko z kamery telefonu. Sprawdza się do wielu rzeczy bo ma teleskopowe ramię i dosyć ciężką podstawę:

1 polubienie

IMHO jedna lampka na jednym monitorze w zupełności Ci wystarczy. Ta lampka oświetla biurko nie monitor.

3 polubienia

Dokładnie, mam 2 monitory i mam tylko na jednym a oświetla wystarczająco jak trzeba

2 polubienia

Dzięki, monitory masz pd kątem? Mógłbyś strzelić foto?

1 polubienie

Miecz Yongnuo YN-360S + statyw przykręcany do biurka załatwi sprawę.

2 polubienia

Mam obecnie jeden na wprost poziomo a drugi w pionie pod kątem. Ale nie było dużej różnicy jak oba miałem pod kątem (niestety zdjęć nie mam)

5 polubień

Totalnie wystarczy ci jedna na tym monitorze przed tobą

3 polubienia