Co kupić?

Motorola Moto G200 5G - Snapdragon 888+, 8GB RAM, czysty android, bateria 5000mAh.

EDIT: nie ma eSIM :frowning: ma dualSim ale nie eSim.

Z takich co mają eSIM to Pixel 6a ale nieco przekracza budżet.

1 polubienie

Mam rodzinny request, iPhone 11 pro, iPhone 13 mini, iPhone 13? Lub coś innego. Niby w podobnych cenach wszystko (bo w jednym mniejsza pamięć za to w drugim coś innego) nie sprawdzałem bo nie było czasu jeszcze, ale zainteresowana osoba kładzie nacisk na aparat i baterie, dużo robi zdjęć i dużo korzysta z tel wiec czas na baterii istotny i teraz pod tym względem pytanie, który był by ok, na którego nie patrzeć a który brać pod uwagę :thinking:

Z tych trzech to iPhone 13 będzie miał najlepszy czas na baterii.
13 mini i 13 mają te same aparaty, więc różnicy nie będzie.
Będzie brak teleobiektywu w porównaniu do 11 pro

2 polubienia

Moim zdaniem iP13

3 polubienia

iP 11 pro (nawet nowy, w sensie nie używany) w momencie jak wychodzi 14 to już trochę za dużo generacji wstecz.
Mój głos na iP 13 (sam mam mini i naprawdę nie polecę go w tych czasach nikomu kto świadomie nie dokona tego wyboru - dużo tu kompromisów)

1 polubienie

Trochę niezwiązane ze standardowymi tematami technologicznymi, ale może ktoś ma doświadczenie i wie, gdzie najlepiej zamówić dobrze wykonaną fotoksiążkę?

Ja zamawiałem w Cewe i było ok

1 polubienie

Postanowiliśmy, że też tam zamówimy, więc dzięki! :heart: :grinning:

1 polubienie

Następny post, jeden pod drugim, ale temat inny.
Postanowiłem, że fajnie byłoby sobie kupić jakąś konsolkę, na której mógłbym ograć stare Pokemony, tj. jakieś Blue, jakieś Crystal.
Macie jakieś sprawdzone retro konsole, na które spokojnie sobie można ładować romy? Bo nie chciałbym się władować w jakieś badziewie.
Wiem, że @pawelorzech kiedyś kupował. Poleciłbyś coś?

1 polubienie

Ja mam Bittboy Pocket Go v2, @pawelorzech też miał przed wizytą Barta skurwola.

Teraz już pewnie są większe ekrany

1 polubienie

Potwierdzam, miałem niestety. Rozważałem ostatnio zakup tego takiego Analogue ale tam nie ma romów, tylko trzema nomane kardridże kupować (kupiłbym poki i właściwie tyle chciałem od życia). Na ten moment zrezygnowałem z szukania, bo switch wraca do łask, więc nie chcę psuć tej zmiany w życiu xD

2 polubienia

Teraz bym chyba celował w Ayn Odin ale to różnica “zaledwie” ~$200 xD

Do $100
https://www.goretroid.com/products/retroid-pocket-2-plus-handheld-retro-gaming-system

tu masz dobry przegląd:

do samych pokemonów to coś za $50 spokojnie wystarczy (ale się ceny zmieniły, za PGv2 dawałem ~$30-35)

2 polubienia

Dzięki wielkie! :heart: :wink:
Na pewno będę celował w te najtańsze opcje, bo do ogrywania retro rzeczy mam właściwie Switcha, ale marzy mi się pogranie w tytuły z GBC/GBA. W sumie szkoda, że nie ma takiej opcji na Switchu.

1 polubienie

Są jakieś pocket go v2 na Allegro

Za tyle w sumie bym brał.

1 polubienie

miałem Pocket Go, działało fajnie, The Legend of Zelda: Link’s Awakening i parę innych gierek ograłem, po czym trafiło do szuflady, bo obsługa tego, przełączanie między gierkami, usypianie, wylączanie, żeby nic nie stracić (najpierw soft shutdown, potem switch z zasilania), mały ekranik, słaba wydajność (o ile do GB i GBC było ok, to GBA czy SNES już nie zawsze dawało rady). W końcu puściłem na jakimś OLX.

jakbym miał znów zajawkę to tylko:

3 polubienia

Twoja rada dla mnie droższa od piniędzy, więc kupiłem :wink: dzięki!

1 polubienie

To jest fajna opcja, kiedyś się zastanawiałem, ale 1) nie wiem, czy mam aż taką zajawkę, czy po 6h mi przejdzie - a cena jest sroga!; 2) zanim dostanę tę konsolę (najwcześniej w przyszłym roku?) to już pewnie mi i tak zajawka minie naturalnie :grinning:

1 polubienie

Ktoś używa uchwyto-ładowarki samochodowej do iPhone na MagSafe i może polecić? Teraz używam baseusa indukcyjnego na kratkę, ale jak szaleć to szaleć, wolałbym pójść w MagSafe :wink:

1 polubienie

Ja używam tego, https://allegro.pl/oferta/uchwyt-ladujacy-z-magsafe-do-apple-iphone-12-i-13-12135522291, wiele nie wymagam, wszystko działa.

1 polubienie

Panowie i Panie.
Sprawa niebywałe prosta.
Potrzebuje taśmę led pod Polkę 60cm. Ważne żeby wspinała się do homekita. Nie zależy mi na rgb, bardziej na kontroli barw od zimnej do cieplej. W domu wszystkie światła z ikei. I widzę se ikea ma takie ledowe listwy, ale one chyba nie są mądre. Czy może się mylę.
Nie chce tez wydać miliona na taśmę która będzie oświetlać dwa kwiatki.
Co wybrać, co zrobić.