📸 Ciekawe miejsca, ciekawe zdjęcia


Takie tam z dzisiejszego wyskoku do Szczyrzyc koło Limanowej.

A te musiałem - takie ikony sztuki sakralnej aż się proszą o uznanie :joy:

3 polubienia

Zamek w Łapalicach

6 polubień

Szczególnie podobają mi się te historyczne grafitti :slight_smile:

Nie nazywaj tagowania grafitti
grafitti w odpowiednim miejscu to forma sztuki, a to jest zwykły wandalizm

3 polubienia

W ogóle ten zamek to nie jest żadna odległa historia, bo ma ok. 40 lat i jest prywatną własnością postawioną bez zezwolenia :grin: na planach był nieduży domek, a właściciela poniosła fantazja i w międzyczasie skończyły się pieniążki :man_shrugging:t2:

2 polubienia

Byłem dobre 8/9 lat temu :slight_smile: Ciekawa przygoda.

ale to trzeba mieć fantazję i zdolności kredytowe! oO

1 polubienie

…synku.

1 polubienie

To pochwalę się moją okolicą. Miałem okazje polatać trochę dronem i okazało się, że domki na dzielni są całkiem sensownie ustawione :rofl:

7 polubień

Ktoś może powiedzieć, że taka zabudowa nudna i na jedno kopyto, ale sto razy bardziej wolę tak, niż wolną amerykankę.

3 polubienia

Wąsacze, bawi się ktoś jeszcze w fotografię analogową? Wiecie, takie brązowe tasiemki ze śmiesznymi obrazkami :laughing:

PROŚBA DO MODA O PRZERZUCENIE POSTA TUTAJ: Fotografia Analogowa - #11 by StryczekM

15 polubień

Mega foty!

To wszystko analogiem?

Gdzieś jeszcze wywołują filmy? :grinning:

1 polubienie

Wszystko :grin: pewnie, w tych wszystkich fotojokerach itp. nie ma z tym problemu

Długo się bawiłem analogiem, ale tylko czarno białymi bo sam wywoływałem film i robiłem zdjęcia. od podstawówki do końca studiów i nawet jeszcze dłużej. Kolor za drogi był i skomplikowany. Ja to taki trochę niecierpliwy byłem. Wolałem wypstrykać film. Potem koreks, wywoływanie, suszenie, ciemnia, powiększalnik i kuwety. Noc z głowy paczka papieru i różne wersje tego samego zdjęcia. Zabawa z czasem naświetlania i czasem w wywoływaczu. A potem pojawiły się cyfrówki i afterroom. No i dzieciaki. Teraz cykam tzw sznapszusy komórką i starcza mi. Sprzęt pewnie gdzieś u rodziców w kartonach stoi. Ale czy miałbym tyle cierpliwości teraz. Wątpię. Mam tysiące zdjęć a nie mam kiedy tego posortować. Starcza mi to co AI rozpozna.
Ale podziwiam ludzi którzy mają cierpliwość i chęci.
Robiąc zdjęcia analogiem trzeba zastanowić się co się robi. jak kompozycja ma wyglądać, jak podzielić motyw. Teraz wciska się przycisk i robi serię zdjęć a potem wybiera najlepsze, albo i nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Galeria neonów Wrocław, jestem bardzo dumny z tej foty.

11 polubień

Blade Runner 2077

1 polubienie

Szkocja, dzień pierwszy :scotland:

4 polubienia

Dzień jak co dzień :rofl:

3 polubienia

Coś tam z lampą kombinowałem… :crazy_face:

8 polubień

Panning z drona. To ostatnie wygrało w konkursie Tauronu :smiley:





16 polubień