📸 Ciekawe miejsca, ciekawe zdjęcia

Dzisiaj było takie ładne niebo w Krakowie:

6 polubień


A to Red Arrows kilka lat temu pokazach Air Tattoo na południu UK.

3 polubienia

Olsztyński Masz Radiowo-Telewizyjny mieszczący się na Pieczewie. Co ciekawe jest to drugi najwyższy obiekt budowlany w Polsce. Widać go właściwie z każdego zakątka miasta, a czym bliżej niego się znajdujemy tym bardziej imponujący się wydaje.

5 polubień

XIII Katedra w Szkocji

2 polubienia

Ulubione miejsce na niedzielne spacery durdle door

stonehenge kiedy zobaczyłem je pierwszy raz byłem niezwykle rozczarowany.
Teraz szczerze nienawidzę tego miejsca ( kto stawia zabytki przy głównej drodze) korki w tym miejscu bywają niemiłosierne.

Plaża w worthing

Bath

Widok z withe horse Westbury. Kolejne świetne miejsce na spacery

2 polubienia

St Andrews?

Nie to Elgin. Miasteczko między Aberdeen a Inverness.

1 polubienie


Praga

4 polubienia

Wczorajszy poranek :wink:

2 polubienia

O! @pawelorzech przypomniał mi swoimi zdjęciami makro, że kiedyś ten makroświat mnie interesował. Co by nie było, w trawie piszczy drugi świat. Na który często nie zwracamy uwagi.



EDIT: co do parametrów dawno to było, więc musiałem zweryfikować :slight_smile: Canon 350D + mieszek makro + ZSRR Helios 55mm. F/11, max 1/200 + lampa błyskowa

8 polubień

dopisz czym strzelałeś please. Wyglądają zacnie

1 polubienie

Dzięki, dodałem parametry :slight_smile:

1 polubienie

Przepięknie. Gdybym kiedyś miał normalny aparat, to wrócę i może będę robić podobne cuda!

1 polubienie

Dzięki! Twoje też niezłe masz oko do kadrów :slight_smile: iPhonem też się da ciut lepsza soczewka o mniejszych zniekształceniach i lepszej jakości optycznej i już efekt jakościowy będzie lepszy :slight_smile:

Wrzucałem je już co prawda w innym temacie, ale wrzuce i tutaj. Kilka zdjęć z wypadu w karkonosze.




4 polubienia

Gdybym wydał więcej niż 7zł na obiektyw to pewno miałbym jakieś prawo do narzekania, ale nie zrobiłem tego :smiley:

Super fotki, jeszcze raz. :slight_smile:

O, no to jak na 7zł to nie ma co narzekać. Niektóre sporo droższe soczewki mają większe aberracje. Więc jest git :slight_smile: Cena/jakość 10/10 :slight_smile:

1 polubienie

A ja polecam Zawoję - najdłuższą polską wieś. I do tego wyposażoną w świetne ścieżki rowerowe - Babia Góra Trails. Na szczególną uwagę zasługują dwie ścieżki, które tak naprawdę stanowią jeden ciągły zjazd - Sokolica + Rydzowy. 7km wspaniałej jazdy! Polecam!

A co do “Zimnej Dziury” to… historię do tego niech sobie każdy sam wymyśli.

1 polubienie

Symi Island. Nikon D5300 Nikkor 35mm F1/8. Sklejka z 4 zdjęć.

2 polubienia

Jakim programem skleiłeś panoramę?