📸 Ciekawe miejsca, ciekawe zdjęcia

Zdjęcia mostów kolejowych na Trójkącie Trzech Cesarzy. Miejsce, gdzie łączą się Biała i Czarna Przemsza, kiedyś zbiegały się tu granice zaborów.

Teraz jest tu 5 mostów kolejowych. Dwa nieużywane są pozostałością po kolei piaskowej. Trzy są używane na trasie Katowice - Kraków.

Na pierwszym zdjęciu możecie zobaczyć jak mieszają się ze sobą dwie rzeki.





13 polubień

Czad fotka!

2 polubienia

@vantroff jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie, jak widzisz te mosty?

Hmmm Delphi Murders.

1 polubienie

This guy gets it

1 polubienie

Odkopię temat, bo w końcu warunki sprzyjały, i mimo zanieczyszczenia światłem wyszło całkiem kozackie nocne zdjęcie nieba iPhone 14 pro.

Stock camera 12 mpx raw + Pixelmator photo app

12 polubień

Dawno się tu nic nie działo. Jadąc do pracy był tak piękny wschód słońca, że musiałem się zatrzymać i to upamiętnić :slight_smile:

PS. Czym @pawelorzech robisz te zdjecia, które wrzucasz na swoje IG stories?

5 polubień

Analogiem → SURE SHOT Z115 - Canon Camera Museum
Plus film Kodak Gold 400

3 polubienia

Oraz - wrzuciłem więcej zdjęć na bloga: Mallorca 2023

5 polubień

2 polubienia

Jakby co to nie tylko polskie koleje mają opóźnienia. Ręka mi zdrętwiała zanim przyjechał.

Mussenden Temple - jedno z moich ulubionych miejsc w północnej Irlandii.

20 polubień

Zdjęć nie mam, bo mnie tam nie ma, ale może Was zainteresuje co się odjebało w Vegas.

6 polubień

Ostatni dzień tygodniowego urlopu na Mazurach. Cały tydzień idealnie mijały nas wszystkie deszcze, przedostatniego dnia zmoczyło mnie do suchej nitki, ale na szczęście ostatniego dnia słońce pozwoliło wysuszyć żagle przed zwinięciem i przepakować się na sucho do samochodu.


iPhone 13 Pro Max, wide lens

9 polubień

Polował ktoś na perseidy?
Moja pierwsza próba, niestety następnym razem muszę znaleźć zdecydowanie ciemniejszy zakątek, bo łuna bijąca od miasta ograniczyła znacznie widoczność (pomijając tę chmurę, która postanowiła zająć większość miejsca w kadrze). Timelaps powinien być dłuższy, ale…a długo by opowiadać :smiley:

No i mały bonus na odchodne z miejsca focenia (tu też niestety mocno obrabiałem, żeby cokolwiek było widać, bo przez światła bijące od pobliskiej rampy kolejowej musiałem trochę kombinować).

10 polubień

myślę, że wyszło całkiem oryginalnie!

3 polubienia

Byłem na wakacjach!

15 polubień

Trochę drogich samochodów

14 polubień

meh meh
meh meh
meh meh
meh meh
meh meh
meh O DŻIZAS KU##A JA PI####LĘ EVO FAP FAP FAP :sweat_drops::sweat_drops::sweat_drops::drooling_face::drooling_face::drooling_face:
meh meh

3 polubienia

Ależ ja nie umiem w zdjęcia… Pięknie

2 polubienia

F40, 190 evo :heart_eyes:

1 polubienie