Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja zamówiłem z tej oferty. Jeszcze nie testowałem czy działają (ale co tu ma nie działać z drugiej strony).

1 polubienie

Zamawiałem z takiej oferty case na telefon, wybrałem nawet przesyłkę priorytetową. Case przyszedł po 4 tygodniach od Chińczyka, przepakowany w Polsce w priorytet :smiley:

No to wtedy reklamacja do Allegro. Btw czas dostawy to od niedawna jest w opcjach wyszukiwania… oidp…

Była reklamacja, nawet konto sprzedawcy zablokowali, bo nie było wiadomo było kiedy przyjdzie to etui. Już nie pamiętam jak to się skończyło, bo sprawa ma z 4 lata.

Zbieram powoli narzędzia do mini drewutni :slight_smile:

PS. Znów się samo zdjęcie obróciło :frowning:

8 polubień

Też kupiłem i leżą już pół roku, nie miałem inspiracji jak narazie :wink:

Mam to samo. Z dwóch zrobię naklejki do hasła WiFi a reszta nie wiem. Myślałem że to działa trochę lepiej a nie że musisz dokładnie wiedzieć gdzie przyłożyć telefon - pierwszą usiłowałem zczytać ze 2 min zanim załapałem w jakiej pozycji telefon ją widzi.

Musiał byś używać beacon wtedy działało by to na odległość :wink:

Mój Philips sonicare odmówił posłuszeństwa więc teraz o clean

3 polubienia

gdzie się kupuje główki do takich firm “krzaków”? :slight_smile: Bo ja to idę do sklepu np Rossmanna i wkładał łebki do Oral-B, ale może trzeba się przerzucić. Tyle tylko, że przyznam się, że raz na 2 lata to wyrzucam swoją Vitality za 50 pln i kupuję nową bo jej się guma odbarwia. Pytanie czy szczoteczka soniczna robi takie cuda, aby warto było za nią płacić 5x więcej. A też zakładam, że co 2 lata trzeba będzie wymienić max, więc hmm

Powiem tak, kupiłem swoją sonicare ponad 4 lata temu, była w promocji jakiejś w Asda za £36 gdzie normalnie kosztowała ponad 100, służyła aż do teraz, jakiś miesiąc temu bateria padła i nie chciała się naładować, zauważyłem kropelki wody w miejscu gdzie są diody, więc pewnie coś tam się dostało i zdechła. Moja żona używała też sonicare tylko inny model i dwa razy przestała działać ale wymiana była na gwarancji po czym jak padła kolejny raz to zmieniliśmy na Oclean i jest zadowolona (£45). Teraz co do takiego krzaka, Oclean z tego co wiem to xiaomi a jak wiemy sporo tego teraz i raczej jakościowo są spoko :slight_smile: za sonicare nie chciałem po prostu przepłacać bo uważam że nie są jedyni już na rynku i dałem szansę innym :slight_smile: a główki bez problemu z amazon za £7 dwie :slight_smile: więc myślę że stosunek ceny do jakości tutaj jest całkiem dobry, ta wersja pro kosztowała mnie £43 i nie widzę różnicy miedzy tą a sonicare, za to między soniczną a “zwykłą” już tak, żona również nie zamieniła by na “zwykłą”.

jeszcze takie prezenty dotarły :slight_smile:
• 16GB ram do starego macbook
• 500GB SSD też do starego macbook
• USB C na Sata
• i darmowa przejściowka z USB C na HDMI od nonda

2 polubienia

Mój drugi IKEA Symfonisk - tym razem jeden do gabinetu :wink:

2 polubienia

Ja mam Oral-B zwykłą (nie soniczną) już 5 albo 6 lat. Jedyne co się stało to padła podstawka ładująca, ale da się dokupić na allegro. Nic się nie odbarwia, akumulator działa odłączony kilkanaście dni. Na początku działał 14 dni teraz chyba 10 albo 11. Jestem super zadowolony.

no ja kupuję średnio co 2 lata oral-b vitality za 49.99 i właśnie też jestem zadowolony, a tu Koledzy zmieniają szczoteczki na lewo i prawo i 200, 300+ i zastanawiam się co taka szczoteczka robi, że się tyle hajsu wydaje

2 polubienia

Myje w moim odczuciu dużo dokładniej i nie rozwala mi dziąseł jak rotacyjna (Oral-B jakiś średni model).

Natomiast nie widzę różnicy istotnej różnicy w myciu między najdroższym Sonicare (DiamondClean z 2017) a jednym z tańszych (EasyClean z 2018), które później kupiłem rodzinie.

Oral-B stosuje w niższych modelach akumulatory NiMH, czyli technologię sprzed dwudziestu lat gdzie trzeba myśleć o jakimś formowaniu baterii albo efekcie pamięci. Dla mnie to ich zupełnie skreśla.

Spoko. Ja nie myślę o formowaniu i innych badziewiach i ją wyrzucam co 2 lata. Także chyba jednak zostanę przy Oral B za 49.99. W 4 lata wydam 1/2 lub 1/3 tej szczoteczki

Ale ja przecież nie zmieniam szczoteczek jak skarpetki :stuck_out_tongue: ta jest nowa po jakichś 4 latach i tylko dlatego że jakoś dostała się woda do środka i bateria już nie ładuje :slightly_smiling_face:

2 polubienia

do jakiego macbooka bedziesz to montowal?

@DentystaSadysta mysle ze powiien tu dodac swoje 5 groszy odnosnie szczoteczek

1 polubienie

Było już 5 groszy odnośnie szczoteczek od naszego Dentysty :smile: Szczoteczki soniczne - #10

1 polubienie

macbook pro 13 mid 2012

Screen Shot 2020-08-13 at 15.15.54-1

4 polubienia

ach no ta to przepraszam za przywolywanie nadaremno

2 polubienia