Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Realnie jest jakieś 20% mocy GPU

:sob: :sob: :sob:

Szkoda, ale dzięki za info.

Także nie opłaca się kupować eGPU do VMa. 5700XT w parallels ma 36% mocy GPU, a w stosunku do Bootcampa 17%

Moja dzisiejsza zdobycz - Oppo Watch 41mm wersja Wi-Fi.
Na pokładzie WearOS, Snap 3100, NFC i cała reszta bajerów. W końcu smartwatch z wearos, który uznałem za godny i jednocześnie nie przesadnie drogi. To teraz testujemy ; D.
Tak wiem, klon AW…

16 polubień

Jestem bardzo ciekaw tego zegarka i liczę na jakąś krótką recenzję za kilka tygodni.

1 polubienie

Postaram się coś nabazgrać jak już będę miał jakąś opinię ^^

A do mnie wczoraj przyjechał Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. Jak na razie sztos :slight_smile:

https://streamable.com/6l7c8v

5 polubień

Żeby on był okrągły. Niestety dla mnie taki kształt jest nieakceptowalny. Ma nfc? Działka Google Play? Działa sprawnie Polski asystent?

Tak, google pay działa, nie wiem jak Polski asystent, bo nie używam asystenta po Polsku na żadnym urządzeniu. Angielski działa tak samo jak na telefonie.
Też na początku szukałem okrągłych, ale w zasadzie co za różnica.

Fajnie, wygląda jak AW, ale w sumie raczej pozytywnie. Możesz jakoś do AW go porównać? W sensie build quality albo w ogóle ficzery?

Będzie zabawa z NFC. Nie wiem po co ale pod wpływem YWP :smiley:

9 polubień

tak to jest jak sie cos robi pod wplywem :smiley:

1 polubienie

Nie wiem. Większości nie pamiętam :partying_face::woozy_face:

Ciężko mi porównać go do AW, bo zegarka applowskiego nigdy nie miałem. Konstrukcja oppo jest na pewno solidna - szkło z przodu, ramka z aluminium w przypadku wersji 41mm tył z plastiku, w wersji 46 mamy mieszankę ceramiki i plastiku. Pasek dołączony do zestawu to silikon, jest dość porządny, aczkolwiek jego zapinanie jest niewygodne. Ja od razu zmieniłem pasek na jakiś gumowy, imitujący wygląd skóry z aliexpress. Niestety paski są do zegarka dedykowane ze wzglęu na specyficzne ich podłaczanie, chociaż ja też już to obszedłem i zamówiłem adapter, który umożliwia podpięcie dowolnego paska.
Ekran w mojej wersji jest “płaski” w wersji 46mm mamy zakrzywione szkło, które wygląda efektowanie, ale cieszę się, że w mniejszej wersji tego nie ma.
Oppo nie ma koronki tak jak Apple Watch, z jednej strony to dobrze, bo nie jest tak “chamskim” klonem, z drugiej strony szkoda, bo obracana koronka jest fajnym featurem. Zamiast tego zegarek chińskiej marki ma dwa przyciski, jeden do otwierania menu aplikacji oraz asystenta głosowego, drugi przycisk jest wielofunkcyjny, przede wszystkim można do niego przypisać konkretną aplikację, która otworzy się po jednokrotnym wciśnięciu (np. Google Pay), oprócz tego służy do włączania trybu oszczędzania energii oraz włącza/wyłącza/restartuje urządzenie.
Co do ficzerów OW, to nie ma co porównywać go do jabłka. Ma wszystkie podstawowe funkcje, czyli tętno, instalowanie aplikacji, powiadomienia, sterowanie odtwarzanymi rzeczami, rozmowy, mikrofon, płatności itp, ale o funkcjach typu EKG, wykrywanie upadku i innych wymyślnych rzeczach możemy zapomnieć. No, ale cena też robi różnicę. Ja mniejszą wersję Oppo Watcha kupiłem w przedsprzedaży za 900zł, to jest na prawdę mało za tak dobrze działający zegarek, bo do tej pory jest zaskakująco płynny, nie zacina się, a do tego można go naładować w kilkanaście minut.
Dłuższą recenzję poczynię jak już z niego pokorzystam, bo na razie rzucam suchymi faktami, a nawet nie zdążyłem wyjść z zegarkiem z domu.

7 polubień

a ja mam w głowie z kilkanaście zastosowań, a wciąż nie mam tagów - gdzie najlepiej je kupić, tak powiedzmy 10 sztuk?

Aliexpres :smiley:

1 polubienie

Ja kupiłem na Allegro. Dla tej oszczędzonej złotówki czy trzech nie ma chyba sensu zamawiać z Ali przy takiej ilości (6 szt.)

2 polubienia

Ja nic nigdy nie zamówiłem na AliExpress, już wolę dać zarobić januszom z allegro, tam poszukam, dziękuję. Chyba, że ktoś ma sprawdzone źródła i da linki, przyjmę.

Tylko uwazaj, bo czesc januszy po prostu sklada zamowienie na ali na twoj adres ;D

6 polubień

Zaznacz w wyszukiwaniu “Czas dostawy” na: “do 1 dnia roboczego / do 2 dni roboczych” i ali odpadnie :wink:

1 polubienie