Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Miałem kupić przezroczystą folię na Maca, ale nie wytrzymałem. MacBook obklejony.

6 polubień

Jednak all-digital

6 polubień

Też i nim myślałem. Kto w dzisiejszych czasach potrzebuje trzymać płyty w domu? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja kupuje bo później wymieniam więc choć część się zwraca. Czasem nawet udaje się że w cenie w jakiej kupiłem grę później ją wymieniam.

3 polubienia

Ja wolę abo od jakiegoś czasu.

Dzięki @vantroff i jego xboxowi miałem ochotę też kupić, ale niestety nie mieli na stanie tego xboxa w promce, więc skończyłem z myszką :rofl:

8 polubień

Ja uwielbiam wydania specjalne gier. Staram się chwytać właśnie takie, ale zwykle pudełka kupuje również. Fajnie tak w sobotę wieczorkiem ze szklaneczką przeglądać swoją kolekcje. Szmateczka, wycieranie z kurzu, włączenie na chwilkę dla przypomnienia…nieraz tak ze trzy godziny potrafię się zatracić. Kocham te chwile, gry są w moim życiu od kiedy pamiętam i właśnie te pudełka dają mi ogromny sentyment. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić samej tylko konsoli pod tv.
Np. ostatnio jak wyszło Ori miałem w ramach abonamentu, ale jak zobaczyłem w sklepie takie cudeńko, musiałem zakupić :grinning:

6 polubień

No i tu już mam dość :blush: to kocham w wydaniu cyfrowym że nie zajmuje miejsca na półce i nie zbiera kurzu.

1 polubienie

Ori :hearts: wspaniała gra z niesamowitym soundtrackiem, polecam każdemu.

1 polubienie

Gdzie się wymieniasz grami? :slight_smile:

Mieszkam w UK wiec najczęściej Game bo oferują zdecydowanie lepsze stawki niż CEX.

Ah ok, myślałem że może przez internet. Ja kiedyś za czasów Xbox 360 korzystałem z jakiegoś Polskiego portalu ale teraz już chyba nie działa.

Ja tam nadal wole miec slot na plytke. U mnie plyty z grami mozna calkiem tanio czasami wyrwac na Amazonie nie mowiac Ebay albo Game. Poza tym consola robi mi za odtwarzacz DVD/ BR :sunglasses:

1 polubienie

Tu mam analogiczną sytuację - nie mam płyt z filmami, więc mi to nic nie zmienia :stuck_out_tongue:

Troche czekania ale w koncu wjechala na salony - Magic Keyboard dla iPada pro

13 polubień

I jak pierwsze wrażenia?

…“Czy warto było”…

1 polubienie

Czy jest warta tej kasy ? Raczej nie, czy ją zatrzymam? Zdecydowanie tak. Wygoda pisania to dzień do nocy w porównaniu do smart folio. Touchpad jest bardzo wygodny, a gesty są intuicyjne. Moje OCD trochę się uspokoiło od momentu kiedy nie muszę mazać palcem po ekranie. Wiem, że wiele osób narzeka na wagę. Mnie to nie przeszkadza, wydaje mi się że jest ciut cięższa od smart folio ale nie ma drastycznej różnicy.


Przymierzałem się od poprzedniego sezonu. W stawce był Garmin, Polar (bo piękny) i Mio. Wygrało wiadomo co z uwagi na to, że Suprise Me ponoć działa bardzo dobrze. Będzie testowane :smiley: Jak nie zadziała to sprzedam i kupię Polara V650…

3 polubienia

Bratu popsuł się telefon, więc postanowiłem wziąć sobie nowy, a jemu dałem swój. Także pozdrawia was właściciel Redmi Note 8T (już dłuższych nazw to się chyba nie dało)

5 polubień

Po zmianie iPhona na Androidowca musi być równowaga w przyrodzie :smile:

7 polubień