Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja wszystkie konsole sprzedałem i mam jedynie iPad :smiley:
I ostatnio zastanawiałem się nad PocketGo… po czym skończyło się padem od XboxOneS do iPad i to idealnie się sprawdza :smiley:

1 polubienie

To nie, u mnie wszystkie konsole są w użyciu… No może poza Vitą, chociaż to nie znaczy, że nie odrodzi się jak Fenix z popiołów. Ona mi się świetnie sprawdza w podróży - zawsze tam sobie coś odpalę fajnego. Teraz chyba dostanie drugie życie, tzn moda. Ja wiem, że to może mało legalne, ale na tym sprzęcie i tak już nikt nie zarabia, więc nie będę miał wyrzutów sumienia.

9 polubień

Nice, model z 2012 :sunglasses:

1 polubienie

Ostatnio dla mojej mamy nabyłem Huawei P30 Pro. :slight_smile: Dostała już na dzień matki prezent wcześniej bo jej Mi9 z powodu małej ilości pamięci nie wystarczał. :smile:!

2 polubienia

ostatnio byl fajny odcinek o nasach na konkurencyjnym podcascie polecam posluchac. jak cos zeby nie lamac prawa napisze nazwe podcastu na priv :smiley:

Juz od dawna slucham Kompotu, mysle ze podanie nazwy podcastu nie jest zadnym nietaktem, a wrecz mamy przeciez watek podcastow polecanych. Wiec wiem co kupilem. Kosztowal 250zl, pelen komplet z pudelkiem i nawet starym paragonem na 800zl - za takie pieniadze naprawde nie moge wybrzydzac. Wlozenie dyskow i podpiecie do sieci to 5 minut (z czego 4 na szukanie wolnego kabelka sieciowego). Odpalenie i konfiguacja 1h i juz sie bawie interfejsem. Jest to rozwiazanie tymczasowe, poniewaz moj podstawowy NAS cos strajkuje a nie mam czasu przysiasc i szukac problemu. No i zawsze chcialem dotknac “pawdziwego” NASa, a kiedys po prostu bylo to zdecydowanie zbyt drogie.

5 polubień

Apropo NAS-ów, masz jakieś rozwiązanie na offsite backup? C2 nie wychodzi tak źle cenowo w sumie.

Ja właśnie push-uje mój testowy Nexcloud do S3 i tak sobie myślę, że chyba czas pogonić Virgin z tymi ich 15mbps uploadem :confused:

Ale to w sumie temat do innego działu.

1 polubienie

Zachęcam do Backblaze B2 bo jest taniej!

1 polubienie

Taniej niż “za darmo”? :wink::wink:

A tak serio to używam też B2 i w sumie Backblaze więc ta cebulka z “nielimitowaną” powierzchnią na backup też chodzi mi po głowie zwłaszcza że od starego mini jeszcze nawet nie odpiąłem Backblaze-a. Chociaż wydaje mi się to zbyt trywialne, no bo jak to tak bez kucowania przecież nie wypada?

Zamieniam się w wąsatego ojca: kupiłem (i zaraz odbiorę!) ładowarkę do baterii oraz akumulatorki AA i AAA.

4 polubienia

Dziecka CI tylko brakuje do kompletu :smiley:

1 polubienie

Pewnie będzie z niego dobry wąsaty wujek!

O to zakładam że research w tym temacie jest już za tobą?
Co możesz polecić? Najlepiej z linkami :smiley:

1 polubienie

Jeśli chodzi o akumulatory to eneloop. Nie ma co dyskutować.
Jeśli chodzi o ładowarkę to warto zainwestować i mieć taką “sprytną” która potrafi rozpoznać stopień naładowania i sama do tego dopasować prąd ładowania.

3 polubienia

Czyli np klasyk bc800

Akumulatorki z Ikea są bardzo dobre :+1:

1 polubienie

posiadam NC1000Plus od ponad 3 lat i polecam bardzo.
A akumulatory eneloop. I AA i AAA. Działają bardzo dobrze.
Chodź muszę przyznać, że z zakupionych 10 szt. AAA 2 szt. nie wytrzymały 2 lat. Po jakimś czasie po włożeniu do ładowarki po prostu przestały się ładować (ładowarka w ogóle ich nie wykrywała).

Kiedyś czytałem, że akumulatorki z Ikei to są przez nich brandowane eneloopy.

1 polubienie

Ale mają ciut inną pojemność.