Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja mam Polara V650 ale chcę wymienić na Garmina 530. Pod kątem nawigowania, map, obsługi Garmin brutalnie morduje Polara ale… swojego V650 kupiłem za jakieś 300-400zł więc nie śmiem narzekać. Tym bardziej, że mam pulsometr Polara też i dobrze to razem działa.
A… jeszcze jedna rzecz odnośnie Polara. Zarówno z PC jak i iPhone i Androidem zdarzają się spore problemy z synchronizacją. Nie tylko mnie to dotyczy - to raczej szeroko znany problem.

Mam też pulsometr polara. Ale popsuł mi się pas i nie ma gdzie dokupić :frowning:

Na allegro są paski po 40 zł :wink:

Poczekaj na pierwsze rachunki xD

Nigdy nie zrozumiem, jak mozna uzalezniac sie od oplat przesylowych i widzimisie lokalnych bonzow :man_facepalming:t2:

Wymienilem niedawno 520 na 530. Polecam.

1 polubienie

No jasne, ze tak! Wiadomo, Twoja kasiora, twoja sprawa - ale mieszkajac na swoim lepiej miec przynajmniej opcje wlasnego ogrzewania :man_shrugging:t2:

To jest po porostu obecnie najlepsza opcja dla mnie, a właściwie dla domowników, bo mnie tam nie ma fizycznie. Koszty nie były tutaj czynnikiem decydującym.

Do polara?

Tak, tylko że sam pasek bo pasek z czujnikiem 200-300zl. Ale jeśli masz działający czujnik to sam pasek można tanio kupić.

Przyszedł i on. LG 55SM9010PLA. Może nie OLED, ale ma HDMI 2.1 i Airplaya :slight_smile:

11 polubień

Witam Pan Piksel, aleś Pan brzydki.

12 polubień

I powyższym postem przekroczyliśmy 1000 postów w wątku. :champagne:

7 polubień

Piksel się spisał xD

2 polubienia

Tak więc w końcu poznaliśmy jedyny sukces, jaki osiągnął Pixel :wink:

3 polubienia

Leci iPad Air na 40 Urodziny.

8 polubień

Polecam, fajna zabawka :slight_smile:
PS Ten post jest pisany z iPad Air 3 :smiley:

2 polubienia

Właśnie po to ma być do zabawy :grin:

Też tak myślałem jak kupowałem. Teraz to mój główny komputer :grinning:

Mam bardzo podobnie. W zasadzie to nie mam własnego komputera :smiley:
Mam służbowy MBA2017 w bieda wersji (podstawa) bo niektórzy klienci których obsługuję mają VPNy, które nie mają klienta na iOS, więc wymusza to na mnie użycie MacOS. Ale poza tym wszystko co robię robię na iPad i naprawdę rozumiem hasło reklamowe  „twój następny komputer” :smiley:

Zamienilibyście Aira na Pro? Chodzi mi iPad po głowie (koniecznie z rysikiem), a to co mnie głównie odstrasza to cena Pro :slight_smile: