Chwalimy si臋:馃摬 艢wie偶e zdobycze elektroniczne

Podczas zesz艂orocznej premiery nowych zegark贸w Apple zupe艂nie nie interesowa艂em si臋 wersj膮 Ultra uznaj膮c, 偶e do mojego amatorskiego biegania w zupe艂no艣ci wystarczy mi podstawowa (cho膰 z LTE) aluminiowa wersja. P贸藕niej zacz膮艂em si臋 rozgl膮da膰 za wersj膮 stalow膮, chc膮c odrobiny zmian po 4 i 6. Zastanawia艂em si臋 nawet nad stalow膮 6, ale wi臋kszy ekran w 7 i 8 bardzo kusi艂. Ostatecznie widz膮c jak niewielka jest r贸偶nica pomi臋dzy stalowym 45 mm, a modelem Ultra postanowi艂em p贸j艣膰 na ca艂o艣膰. Nadgarstek mam spory wi臋c o wielko艣膰 si臋 nie martwi艂em (teraz nawet Ultra nie wydaje mi si臋 du偶y). Zam贸wi艂em od razu z dwoma paskami bo od czasu do czasu lubi臋 zmieni膰 kolor, a do mankietu, wbrew pozorom, Ultra bardzo 艂adnie wygl膮da z czarnym sk贸rzanym paskiem (z magnesami) od Apple.

Cho膰 do ko艅ca nie mam jeszcze wyrobionej opinii to kilka element贸w zdecydowanie robi wra偶enie - ekran, bateria, g艂o艣nik, mikrofon i znacz膮co lepsza antena LTE. Gabaryty koperty jak i pask贸w Ocean s膮 dla mnie odpowiednie. Bardzo zaskoczy艂a mnie r贸wnie偶 waga, bo nie wydaje mi si臋 on ci臋偶szy od poprzednik贸w.

14 polubie艅

Mikrusem to on nie jest ale kiedys nosi艂em g-shocki wiec mnie nie przeszkadza. Najwi臋ksze wra偶enie jak dla mnie to bateria i szybko艣膰 艂adowania. Wczoraj podpi膮艂em esim wiec o LTE jeszcze sie nie wypowiem.

11 polubie艅

No i wydane :laughing: pora zacz膮膰 przygod臋 z drukiem 3d

17 polubie艅

Widz臋, 偶e nie zasypiasz gruszek w popiele! :grin:

5 polubie艅

Powodzenia w r贸wnym z艂o偶eniu maszyny :grin:

1 polubienie

V2 neo przychodzi prawie z艂o偶one. Jedyne co trzeba przykreci膰 to:
-g贸rn膮 ram臋 do podstawy
-wy艣wietlacz do podstawy
-o艣 b臋bna z filamentem do g贸rnej ramy

Potem jeszcze tylko jakie艣 3-4 wtyczki, wcisn膮膰 k贸艂ko do podajnika filamentu i gotowe.

No dobra, po kolejnej p贸艂 godzinie u偶ytkownik odkrywa 偶e musi ustawi膰 Z offset (o kt贸rego istnieniu nie mia艂 nawet poj臋cia), bo inaczej drukuje tylko jak膮艣 paj臋czynk臋 :laughing:

A co my艣licie o anycubic kobra go?

Mam nadziej臋, 偶e pos艂u偶y Ci dobrze. M贸j kumpel ma te偶 Endera, nie wiem jaki model. Strasznie psioczy na jako艣膰 element贸w, ich spasowanie itp鈥

Jest du偶y, ale jak przymierza艂em to nie przeszkadza艂 jako艣 bardziej, jedynie w jednej kurtce bym mia艂 problemy z r臋kawem bo ciasne s膮(kurtka nie za ma艂a)

1 polubienie

Pochwal臋 si臋 najnowszym nabytkiem do firmy
edit: B臋dzie to wykorzystane jako kolejny serwer dla klienta z specyfikacj膮:
R9 7950X
GIGABYTE MC10-LE0
128GB Ram DDR5
2x 2TB Kingstone KC3000

Kingstone wybra艂em zamiast Samsunga ze wzgl臋du na 2x wi臋ksz膮 偶ywotno艣膰 dysku w stosunku do PM9A1 Samsunga czy 980PRO

5 polubie艅

Ja mam problem z koszulami. Taki problem to nie problem :wink:

1 polubienie

Taaa, wiadomo na si艂臋 ju偶 szukanie powodu. Z test贸w i z tego co znajomy mi da艂 pobawi膰 si臋 bardzo mi si臋 podoba lecz jestem tak膮 z艂ot贸wk膮 dla siebie 偶e na chwil臋 obecn膮 nie wyda艂 bym tylu pieni臋dzy na AW.

1 polubienie

jaki RAM bra艂e艣. ja w艂a艣nie ko艅cz臋 konfigurowa膰 swoj膮 now膮 maszyn臋 do grania i jestem w trakcie dobierania ram鈥櫭硍 i niby te b臋d臋 bra艂 4 ko艣ci.

ja mam wybrane na teraz 990 pro Samsunga i 4tb z goodrama

pami臋膰 ram: Kingston Fury Beast Black 64GB [2x32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] | cena, raty - sklep Komputronik.pl

Nie polecam 990 z powodu wady kt贸ra ogranicza pojemno艣膰 i pr臋dko艣膰, do tego niski TBW tych dysk贸w jest co nie jest ciekawe

zegary 5200 to jednak dla AMD kapine za ma艂o, chyba 偶e da rade przetaktowa膰 na 6000, wysoki CL nie wiem czy to w AMD problem czy nie ale z tego co pami臋tam jak zastanawia艂em si臋 nad AMD to polecane by艂y g.skile z5 CL32 6400

to jest akurat b艂膮d w sofcie dysku albo w magicanie. albo ju偶 poprawili albo maja poprawk臋 wypu艣ci膰. tbw 600tera to ma艂o, tyle samo ma ten KC w wersji 1tb.

ja sobie ubzdura艂em ze kce mie膰 maszyn臋 do grania najwydajniejsza jak膮 mo偶na na dzisiaj z艂o偶y膰 + dodatkowo jak kilka VM鈥檈k r贸wnolegle b臋dzie mi chodzi艂o to b臋d臋 szcz臋艣liwy:)

Prezent od 呕ony: MX Master 3s for Mac

21 polubie艅

Przysz艂am si臋 pochwali膰 nowym zakupem, moj膮 now膮 ulubion膮 rzecz膮 w domu :smiling_face_with_three_hearts:

M1Pro 32GB RAM 1T.

Jeszcze nie mia艂am czasu pobawi膰 si臋 nim, bo niestety trwa sesja :laughing: Ale to co do tej pory na nim robi艂am, w por贸wnaniu z poprzednim (by艂 i7, 16GB ram), niebo, a ziemia. Wspania艂y sprz臋t :heart:

24 polubienia

niecodzienny widok, MBP z M podpi臋ty do zasilania :wink:

5 polubie艅

akurat ju偶 na艂adowany na zdjeciu, ale podpi臋艂am go profilaktycznie przed wyj艣ciem :laughing: jeszcze nie jestem przyzwyczajona, 偶e bateria tak dobrze trzyma :grin:

32 GB RAMu鈥 Ciekawi mnie czym b臋dziesz si臋 zajmowa膰 na tym potworze :grin:

1 polubienie