Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

W słońcu wyspa odróżnia się od reszty ekranu ale jakoś nie przeszkadza mi to specjalnie :man_shrugging:

1 polubienie

Uznałem ze 11 działa na tyle dobrze, ze poczekam na 15. Najwyżej wymienię baterie, jak będzie bardzo bolec. Po prostu za dobre robią te telefony :wink:

Wydaje Ci się… jak zobaczysz jak działa 14 vs 11 to Ci szczeka opadnie. Jeszcze ten wyświetlacz 120hz

2 polubienia

to jest faktycznie ogromna różnica. Szwagier ma 13 pro i ogólnie wolę swoją 12 mini (bo 13 jest dla mnie nie poręczna i ciężka) ale to odświeżanie jest naprawdę robiące robotę!!!

1 polubienie

Ogromny strzał w spokój w domu Orzechów, gdzie mamy 11 Pro i SE z tego samego roku…

10 polubień

Koniecznie musisz dotknąć 14 pro.

  1. Aparat :flushed::star_struck::face_with_spiral_eyes:
    1a. Night mode improved
  2. Wyświetlacz
    2a. Always on display
    2b. 120Hz
    2c. HDR!!!
    2d. Peak brightness!!
  3. Szybkość działania - strzała!
2 polubienia

Tydzień temu przesiadłem się właśnie z 12 mini na 13 pro. Jezusie, ta bateria, ten ekran (jasność), te 120Hz, aparaty(nie sądziłem, że będzie taka różnica):drooling_face:

Ale tak, różnica w wielkości i wadze jest bardzo odczuwalna, ale po tygodniu już się chyba przyzwyczaiłem.

9 polubień

Ja się nie przyzwyczaiłem do rozmiaru i wagi po przesiadce z SE 2020. Prędkość, ekran, aparaty - miodzio. Ale chciałbym to w formacie 14 mini pro.

2 polubienia

Dlatego nawet go nie oglądam :slight_smile:

2 polubienia

Wylicytowałem za grosze (~140zł) praktycznie nowy interfejs audio

M-Audio Air Hub

12 polubień

Dzięki! :slight_smile: Tak, ja go chce w tym samym celu, w którym Ty go używasz :slight_smile:

2 polubienia

Kupił ktoś nowe AirPods Pro?

7 polubień

Miałeś poprzednią wersję? Jest duża różnica w ANC, jakości dźwięku, itd?

Tak na bardzo gorąco bo od 5 minut mam je w uchu
Czuje bardzo dużą różnice w ANC. Nie rozumiałem wgl spuszczania się nad pierwszą wersją i jej anc. Miałem wrażenie że ono po prostu nie działa (miałem 3 pary więc zakładam że nawet jeśli któreś były wadliwe to raczej nie wszystkie :smiley: ). Ogólnie nie czułem dużej różnicy między włączonym anc a wyłączonym.
Lepiej mi leżą w uchu niż poprzednie które potrafiły się wysunąć z ucha :angry:
I jak jest ten test dopasowania słuchawek to zawsze twierdziły że nie są dopasowane niezależnie od gumek. Te leżą ok i test mówi że jest git
W nowych czuje faktyczną różnicę co do ANC :fire:
Co do jakości dzwięku to chyba jestem zbyt głuchy na ocenianie albo potrzebuje więcej czasu. Poprzednie grały dla mnie bardzo spoko i te również grają spoko

e: pudełeczko jest chyba minimalnie cięższe też. Ale to dopiero potwierdzę empirycznie jak moje 1 wrócą z serwisu

4 polubienia

nie jestem pewien czy DIY się tu kwalifikuje, ale w końcu poskładałem klawiaturę (obudowa wydrukowana przez @zefir77), nie ma tu ani grama płytki drukowanej poza raspberry pi pico. Może nie jest najpiękniejsza, ale jest moja

26 polubień

Jeżeli nie widziałeś różnicy z i bez ANC nawet w poprzednich i do tego test na szczelność wychodził cały czas nie tak to znaczy, że kompletnie źle je wkładasz i to dla tego :slight_smile: Pamiętajmy, że to są jednak dokanałówki, wygodniejsze niż inne, ale jednak dokanałówki, więc trzeba je dość solidnie wcisnąć w ucho :wink:

1 polubienie

image

7 polubień

Dokładnie :grin:

Wkładałem tak głęboko jak tylko się da
Idź przez życie z mottem baals deep

Jestem po locie samolotem z pro 2
Z całego serduszka polecam :fire:

4 polubienia