Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zapomniałem wczoraj się pochwalić. Przyszła pralko-suszarka :slight_smile: Nie obyło się bez problemu, bo na drzwiach znaleźliśmy solidną rysę. W przyszłym tygodniu ma dzwonić mechanik z LG i wymienić drzwi :slight_smile:

4 polubienia

co to za model?

U mnie prosto od Niemca dojechał HomePod Mini, pod kolor iMaczka

10 polubień

Rysa to bardzo delikatne określenie.

7 polubień

Mam chyba taką samą w pralni tylko białą. Padł mi tylko głośniczek po 2 latach i nie gra ładnej melodyjki :confused:

2 polubienia

Pracuje u autoryzowanego resellera Apple i zauważyłem że wyjątkowo dużo ludzi decyduje się na 13 pro/pro max zamiast 14

6 polubień

To zaleta, nie wada.

5 polubień

Ładny ten czarny, zdecydowanie lepiej wygląda niż czerń w poprzedniej generacji.

Podeślesz link gdzie kupiłeś?

W ogóle im się nie dziwie :stuck_out_tongue:

I jak się sprawuje? Może w październiku będę w Berlinie, tez się zastanawiam nad zakupem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To już mój drugi, pierwszy stoi w kuchni i służy jako centrum sterowania inteligentnym domem i często tez gadam do niego żeby mi światło włączył gdzieś w mieszkaniu.
Nie gra jakoś wybitnie ale jako głośnik do komputera jest ok.
Jeśli chcesz głośnik do słuchania muzyki to nie będę oryginalny, polecam Sonos One.
Jedyne co mnie irytuje to to że muszę za każdym razem jak uśpie komputer zmieniać go jako wyjście audio w ustawieniach, chyba że robię coś źle.

Jak wygląda ta sprawa z dynamic island? Naprawdę w słońcu to wygląda jak kupa(tak doczytałem w necie)?

Bardzo fajne dynamic island. Uważam to za nowy big hit. Zaraz każdy Android będzie to miał.

2 polubienia

Sam się zastanawiałem, ale poszedłem jednak w aparaty i skończyłyby się na 14 pro

Od piątku nie było słońca, za pół roku jak wyjdzie podbij temat, to odpowiem :sweat_smile:

3 polubienia

LG FWV796STSE_GH

W skrócie po prostu seria V7.

Ta melodyjka jest straszna i trwa długo za długo. Pierwsza rzecz, jaką zrobiłem, to wyłączenie jej :sweat_smile:

:pleading_face:

1 polubienie

No tak, na przykład ja i już tłumaczę dlaczego tak jest. 14 i 14 Plus nie wnoszą praktycznie nic a za w cenach 13 pro/pro max. Natomiast 14 pro/pro max niby coś tam wnoszą fajnego, ale nie jest to na tyle duża różnica, żeby płacić takie pieniądze. Dlatego ludzie teraz rzucili się na 13stki w obu wersjach pro, bo za moment ich nie będzie przez to, że Apple wycofuje poprzednie generacje prosów jak wchodzą nowe.

1 polubienie

No dokładnie. Ja tak właśnie zrobiłem, zresztą stosując się do rady ludzi na tym forum. Nie mam tyle kasy, żeby dokładać ponad 2000 za kilka nowości, które niczego dla mnie nie wnoszą. A 13 Pro daje więcej niż 14 za tę samą cenę. Nie dało się tego przewidzieć, ale żałuję, że nie kupiłem telefonu wcześniej zanim skoczyły ceny starych telefonów. Ale to trzeba by było być jasnowidzem żeby widzieć, że tak się będą sprawy miały. Nawet jeśli było wiadomo, że Apple podniesie ceny nowych telefonów.

3 polubienia

Tak mniej więcej pod koniec maja argumentowałem zakup 13 Pro Max i w sumie trochę się sprawidziło.

4 polubienia