Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Czasem nie liczy się głębokość tylko technika wkładania :smiley: A tak na serio to każdy ma inną budowę ucha może po prostu jedynki nie były faktycznie dla Ciebie i dobrze, że dwójki są spoko :slight_smile:

4 polubienia

Dawno nie było mnie w świecie Pixela i cieszę się, że do niego wracam. Obym dalej się cieszył za kilka godzin…

11 polubień

U mnie też wleciał kilka dni temu Pixel 6a w tym samym kolorze. Jak na razie jestem super zadowolony :slight_smile:

6 polubień

W końcu jakieś normalne telefony :grinning:

6 polubień

dopiero ci dotarł? ja swojego już od tygodnia katuję xD

2 polubienia

A jakoś tak nie miałem ciśnienia na dostawę i dostawca się nie spieszył wcale. Lubię ostatnio się nie spieszyć…

Chuj, myślałem że rozumiem ale jednak nie rozumiem. Wytłumacz.

3 polubienia

Jakbym nie próbował to mi Galaxy Note wychodzi

Edit: No ewentualnie Samsung Smart fridge

1 polubienie

Ło, to ja próbowałem głębiej. My bad.
Już wszystko jasne.

:smirk:

1 polubienie

Nie no po prostu jest nowa drama z bateriami w samsungach i ja w to wchodzę jak w masełko.

Nade mną krąży klątwa Samsunga, więc od ich sprzętów trzymam się z daleka. Nawet o nich nie czytam bo jeszcze mi ekran w twarz wybuchnie czy coś.
Czego bym nie miał z Samsunga - wszystko się zepsuło. Nawet ich pendrive i karty SD omijam.

Mój ś.p. wujek miał tak z Sony, więc to chyba rodzinne.

EDIT: teraz widzę. Puchnące baterie. Chyba kopiują design ze starych ajfonów :smiley:

2 polubienia

Chyba musiałem wyprzeć z pamięci jakaś drame z puchnącymi bateriami w iPhone’ach, bo nie kojarze w ogóle. Które to były?

Baterie puchły w applewatch ale w iphonach chyba nie.

O, widzę, że problem jeszcze istniał w 2021:

https://discussions.apple.com/thread/253064778#:~:text=If%20the%20screen%20is%20bulging,your%20Apple%20Store%20Genius%20Bar.

Z moich doświadczeń, puchnące baterie wypychały ekran na 100% w iP 4 (miałem wypchnięty ekran), iP5 (moja mama i brat), iP5s (mój kuzynka), iP6 (mój brat) i iP SE 2016 (znowu ja).

Zdjęcie z internetu ale oddaje dokładnie co się działo z moimi:

image

No chyba, że rodzinnie źle ładujemy albo źle trzymamy :wink: Co w sumie jest możliwe.

Ty to widze taki Jakub czarodziej baterii w iPhone’ach. Mam nadzieje, ze chociaż koledze, który ma tartak nie spuchła :upside_down_face:

5 polubień

Jak słyszę o tym kolesiu to… :face_vomiting:
Mój faworyt do dzbana roku.

2 polubienia

Ty, no nie mogłem to być tylko ja bo rozmaite serwisy w PL oferowały prasowanie ekranu po wypchnięciu przez baterię. Tak w okolicach ajfona 5/5s.

Tu widzę że nawet w ajfonach X się to mogło przytrafić.

Zapewne też się działo/dzieje w Androidach ale mnie się nie przytrafiło.

przypadek-co-za-przypadek

1 polubienie

Ja mam to szczęście w nieszczęściu, ze dowiedziałem się o jego istnieniu dwa dni temu. Poza ta wielka improwizacja nie znam i nie chce znać jego twórczości.
Gorzej, bo u mnie on wywołuje :face_vomiting: podwójnie, bo jeszcze musiałem przez niego obejrzeć stanowskiego :face_with_peeking_eye:

1 polubienie