Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

bez klimy nie dobijam do 28


To tylko dziś,


To ostatnich x dni. Dom to temperatura z balkonu, humidifier z (zaciemnionej) sypialni. Tych sensorów z homekit nie dodawałem do homeassistant (bo nawet nie mogę, bo to aqara) więc nie mam tam danych z każdego pokoju niestety

a ja lubie jak tak jest w domu:)

Nie będzie

2 polubienia

no to będę rurował

mam tyle samo i to jest dramat!!! Wejdę po schodach i muszę zaczerpnąć tchu :smiley: Na szczęście komputery dziękują mi za klimę w biurze :wink:

mi tam pasuje, kocham taka temperaturę :slight_smile:

?

Ewidentnie mi się pojebało, trochę myślałem, że nie musi mieć na zewnątrz rury, ale musi, wszystko git, czekamy, ma dziś przyjechać

4 polubienia

Widzimy się jutro rano w gorzkich, po pierwszej nocy w chłodku, gdzie będziesz narzekał, dlaczego nie posluchales nas kilka lat wcześniej i po co było się męczyć jak zwierze :stuck_out_tongue:

5 polubień

i potem drugi raz jak rachunek za prad przyjdzie

7 polubień

w moim przypadku po pierwszych 2 dniach wylądowałbym w gorzkich bo przesadziłem z obniżaniem temperatury i się przeziębiłem :smiley:

no na to trzeba uważać… ja dzisiaj czułem się po wyjściu z gabinetu do pozostałej części domu gdzie nie było włączonej klimatyzacji jakbym wchodził do piekarnika. W gabinecie 22.5, a już za drzwiami 26… w sypialni jak przechodziłem do garderoby to rzuciłem okiem na termometr i było 29 także jakbym nie miał klimatyzacji w domu to bym się chyba zamordował.

A tak to momentami nawet pracując zmarzłem :stuck_out_tongue:

2 polubienia

slabiaki:) ciepelo rox:) 30 digresow to jest dopiero zycie:)

3 polubienia

dzwonić po egzorcystę do Ciebie? :smiley:

2 polubienia

nie po prostu po kilkunastu miesiącach w malezji zakochałem sie w 30+ digrsach i wilgotności strasznej i mi tak zostało:)

to ja po mieszkaniu w Singapurze chętnie wróciłem do PL gdzie jest zdecydowanie zimniej :wink:

siedzę teraz i myślę, że chyba zejdę sobie <21

2 polubienia

jezu jaka zimnica:)
klime w samochodzie jak juz włączamy to conajmniej na 24, jak niżej to mi zimno.


Zajęło mi za dużo czasu zrozumienie tego rebusa.

1 polubienie