Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

to wyjaśnij, proszę :smiley:

przeciez widac ze to “orzechowe bagno”

2 polubienia

No bardzo przyjemna sytuacja - akurat dziś już nie jest tak gorąco, jak było wczoraj - ale muszę przyznać, że różnica była ogromna. Poprzeczka postawiona bardzo nisko - zrób tak, żeby chociaż JEDNO pomieszczenie zostało ochłodzone do sensownej temperatury i faktycznie - salon zszedł do sensownych 20-21 stopni, kiedy w każdym innym pomieszczeniu było 28+.

Na najniższym trybie klima jest tak cicha, że można oglądać TV. Najwyższy napierdala tak głośno, że szkoda gadać, ale z drugiej strony - parę minut tego trybu i już się robi zauważalnie chłodno.

Niestety mam dość zamknięte przestrzenie, więc nie ma najmniejszych szans, że w biurze zrobi się chłodno, bo powietrze z salonu nigdy do biura nie dojdzie, ale korytarz i sypialnie przez przypadek delikatnie ochłodziło.

Cel był prosty - jeden pokój, komfortowa temperatura. I dokładnie to mam, więc git.

5 polubień
1 polubienie

Skompletowałem dzisiaj iPada Air 5 gen. w zestawie z Magic Keyboard, ale to zapierdala! Minus MK jest tylko taki, że nie ma klawiszy funkcyjnych jak w Logitech Combo Touch :frowning:

4 polubienia

Jak jest z jakością wykonania?

no to gratk, a ja finalnie zakończyłem test przesiadki na iPada 12.9 z Magic keyboard niepowodzeniem i został sprzedany, a za niego wskoczył MBP 14 i jest lodzio miodzio.

BTW kupiłem z pełną świadomością MBP w kolorze silver bo już się bardzo stęskniłem za tym kolorem :smiley:

2 polubienia

A co poszło nie tak przy przesiadce?

iPadOS… pomimo tego, że niewiele robię to jednak ja nie umiem korzystać z tak bardzo ograniczonego systemu, bo nawet jak robię obecnie niewiele to i tak okazuje się, że nieco za dużo dla iPada.

3 polubienia

Silver > Space Grey

7 polubień

you’re my man! powiem tak… silver jest Naprawdę śliczny. Jeszcze jak słoneczko ładnie przyświeci to się bardzo ładnie mieni. No i tan braided Cable w białym kolorze to jest taki Apple iPod style. Jednym zdaniem - back to the roots!

3 polubienia

Będzie automatyzowane :sunglasses:

14 polubień

Co to? :slight_smile:

Kontaktrony na drzwi i okna, czujniki wycieku i temperatury. Oraz przełączniki do sterowania obwodami elektrycznymi. Zwłaszcza w tych ostatnich się zakochałem, bo są naprawde maleńkie, zwłaszcza w porównaniu z sonoffami z których do tej pory korzystałem. I powinny bez problemu się mieścić do puszek podtynkowych

1 polubienie

Nie wiem jak z systemem aqary ale czujniki zalania podpięte do HA pokazują temperaturę. Warto zaznaczyć, że to temperatura urządzenia, a nie otoczenia :grin:

1 polubienie

Przygotowania do wakacji

Anker Powercore PD Redux 10.000mAh

Porównanie do Powercore 6.000mAh

1 polubienie

Jako ciekawostkę dodam, że te Ankery 10 000 MaH są niemal referencyjnym powerbankiem, dla wszystkich posiadaczy Oculusów, bo mają kształt taki, że idealnie nadają się do przywieszenia z tyłu paska na rzepie jako przeciwwaga. Wypierają je teraz paski z natywnie montowanymi powerbankami, np. BoboVR, ale przez parę lat ten Anker, to był bestseller wśród posiadaczy VR.

2 polubienia

Co to jest to niebieskie?

Dugopis.

ja obstawiam pióro :wink: @Tadek kto wygrał rzut monetą?

1 polubienie