Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Przyszło dzisiaj trochę zabawek

9 polubień

To u mnie wjechały:

2x Symfonisk Żona jak je usłyszała w stereo, to stwierdziła że w końcu można słuchać muzyki :wink:
Anker Soundcore Motion+ @Tadek podziękował, gra zacnie

4 polubienia

Zakup z rodzaju tych świadomie głupich. Bo ani mi to potrzebne, ani obecnym nie latam tyle, żeby upgrade jakoś logicznie wytłumaczyć. Ale jak się człowiek postara to sobie wszystko usprawiedliwi…

18 polubień

Też czekam na swojego z aparturą bez ekranu. Udanych lotów!

1 polubienie

witam team ubiquiti

sam tylko pierwszy ‘rządek’ bez APsów u mnie :slight_smile:

Do tego floodlighty, kamery. Czekam na doorbell pro jak będzie do kupienia :wink:

5 polubień

Chyba elektroniczne bo na prąd i ma wyświetlacz.
Jak za prawie darmo działa doskonale.

21 polubień

Wypisałem sobie plusy i minusy czekania na iPhone 14 Pro i uznałem, że nie ma sensu.
Czas wymienić wysłużonego XS Maxa od @luke-g na 13 Pro Max 256 GB :slight_smile:

21 polubień

O, a ja chętnie je poznam. Bo moja 11 powoli już żywota dokonuje. Dlaczego nie czekasz?

1 polubienie
  1. Jest duża szansa, że 14 pro od 13 pro praktycznie nie będzie się różnić jeśli chodzi o wydajność, podzespoły i kamerę.
  2. Wydaje mi się, że przez obecną sytuację na świecie najnowsza generacja może być droższa od obecnej.
  3. Oddaję XS Maxa w rozliczeniu wiec przy nowszej generacji będzie wart mniej niż obecnie.

To chyba tyle :slight_smile:

8 polubień

U mnie wjechał w ostatnich dniach Samsung S22 Ultra - zastąpił Oneplus 7 Pro i jestem mega zadowolony. BTW polecam outlet euro RTV agd, bo prawie 1k zaoszczędziłem na tym, że ktoś wcześniej pudełko otworzył.
Chwilę potem dostałem na urodziny słuchawki redmi buds 3 pro je też mogę mocno polecić, wszędzie w WH1000XM3 chodziłem, a douszne jednak są mocno praktyczniejsze :wink:

3 polubienia

Ten Ledger na dole to on mi troszeczkę pękł i go skleiłem taśmą klejącą, ale - dla bezpieczeństwa - kupiłem drugiego (tego najtańszego, tylko jako backup). Ładny, zieloniutki!

1 polubienie

Dotarł :slight_smile: do kompletu jeszcze tylko jakaś zielona tapeta :slight_smile:

12 polubień

Ale ta krecha przez całą długość ekranu to tak tylko na zdjęciu?

(Podoba mi się ten kolor obudowy)

1 polubienie

Tak, to chyba sznurek na pranie się odbił :slight_smile:

3 polubienia

Ale nie wirowałeś iPhone mam nadzieję?

1 polubienie

Jeszcze nie :sweat_smile:

Śliczny jest ten zielony :heart_eyes:

1 polubienie

Tylko słuchawki można prać w pralce

2 polubienia

Wszystko można prac w pralce! :wink: ale nie wszystko się powinno :sunglasses:

Jak z grzybami. Wszystkie można zjeść co najmniej raz

3 polubienia