Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Nie urwały, (słyszałem kilka sporo lepszych słuchawek), ale też nie oczekiwałem, że cokolwiek urwą (może oprócz kieszeni).

Po pierwszych kilku godzinach odsłuchu mogę stwierdzić, że są do bólu poprawne. Na pewno najrówniejsze ze wszystkich wirelessów jakich miałem okazje słuchać (bose 700, qc35, momentum mk1 i 2, Sony wh1000mk3).
Są tez spośród nich najcięższe. Mają za to najlepszy pałąk, dzięki czemu nie czuć tej wagi na głowie przy dłuższym odsłuchu. No i ANC wydaje mi się najlepsze spośród wszystkich wymienionych.

Pewnie zrobię jakąś krótszą/dłuższą recenzję, ale chcę się najpierw porządnie osłuchać.

8 polubień

Czy w recenzji mógłbyś też uwzględnić jakość mikrofonów? Po tym jak usłyszałem kolegę w Sony XM3 takich jak mam ja, uwiera mnie to że aż tak źle słyszą mnie moi współpracownicy.

2 polubienia

Moje osobiste zdanie/doświadczenie: słuchawki do pracy, zwłaszcza jak praca polega głównie na mówieniu, powinny mieć mikrofon na pałąku. 10 mikrofonów, aktywna redukcja hałasu itd itd, przegrywa z najtańszymi kablowymi Jabrami z mikrofonem.

9 polubień

I jeszcze fizyczny guzik do wyciszania mikrofonu!

8 polubień

Tak. Po trzykroć tak.

1 polubienie

Jak najbardziej zgadzam się z Wami. I to co mówisz o mikrofonie na pałąku @Tadek to super doświadczenie, zawsze jak byłem z kimś na callu z Jabrami, Plantronicsami itp. to było wow. Tyle że w obecnej pracy nie mam aż tylu spotkań, więc zależy mi na fajnych słuchawkach z dobrym mikrofonem, niekoniecznie z najlepszymi słuchawkami tylko do rozmów. Aczkolwiek to jest ciekawa opcja żeby kupić dedykowane słuchawki tylko do rozmów. Choć z drugiej strony takie jabra evolve2 75 czy 65 to koszt taki sam jak Airpods max, czy Bose 700.

Przycisk do wyciszania to coś czego zawsze mi brakowało w słuchawkach.

1 polubienie

Ja dostałem z pracy Jabry Evolve 75 z ANC i w ogóle mnie nie przekonały. Wolę w Airpodsach Pro siedzieć.
Wystawię je chyba w końcu na olx.

1 polubienie

Zamówione 26.10.2021. :smiling_face_with_tear:

7 polubień

sam chętnie bym się zaopatrzył w jakieś radio które będzie pasować do starego c-max i obsługiwało CarPlay, może ktoś coś poleca? bo przeglądając ali jest tego zatrzęsienie i nie wiem czy cokolwiek jest warte uwagi.

Co to jest?

Tak jak napisane. Dongiel pod usb do auta, żeby mieć AA bezprzewodowo.

Jezu, muszę się chyba zdrzemnąć. Mój mózg to przeczytał jako “Wireless Android. Auto adapter” i się zastanawiam co to jest za wireless Android i na czym polega auto (jak w “automation”) adapter.

Shame on me.

2 polubienia

Robiłem research ze dwa lata temu, nie byłem przekonany do modeli z aliexpress. Skończyło się na tym: SPH-DA250DAB - Car Multimedia Receivers | Pioneer. Jestem z niego mega zadowolony, chociaż widzę że dzisiaj cena to już prawie 2K :scream:

Skompletowałem sobie HiFi :smile:

Yamaha A-S501
Yamaha CD-S303
Elac Debut Reference B6

26 polubień

A gramofon Technics?

Nie, to tylko Audio-Technica :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Ważne że też japoński :wink:

3 polubienia

Przyszły kluczyki z promocji

13 polubień

Mam i ja :laughing:

12 polubień

Moją rodzinkę głośników Airplay 2 (3x HomePod , 2x HomePod mini) wzbogaciła paczuszka z
2x Sonos One
2x Sonos Five
1x Sonos Sub

Jest nieźle!

9 polubień