Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

O a może akurat będziesz wiedzieć, próbuje dodać moje karty z Santander do iPada i zatrzymuje się na weryfikacji.
iPad pozwala mi zadzwonić do Santander a oni rozkładają ręce „Powinno działać”
Ewentualnie może ktoś z forumka miał podobny problem i go rozwiązał.

Dodałem dwie karty, każda potwierdzałem w aplikacji poszczególnego banku.

Problem rozwiązany, musiałem usunąć karty z walleta i dodać je przez appke banku

1 polubienie

Tak dla wyjaśnienia, moja mama miała ten sam problem ostatnio. Dzwoniła kilka razy, aż trafił się ktoś kompetentny na infolinii banku. Okazało się, że Santander uniemożliwił niedawno dodanie karty do wallet na urządzeniach bez karty SIM. U mojej mamy akurat chodziło o dodanie do Apple Watcha.

Przyszedł w poniedziałek, ale dopiero teraz mam czas by wrzucić na forum.

10 polubień

Ale strzał w stopę… czyli Apple Watch odpada, iPad odpada (oba w wersji bez LTE)
Masakra. Zwłaszcza w przypadku Apple Watch/

Ale wystarczy się z nimi skontaktować, poklikają i karta się doda. Szkoda tylko, że nie kazdy konsultant u nich to wie :expressionless:

Jak dla mnie to już za dużo. Po prostu idę gdzie indziej :stuck_out_tongue:

5 polubień

Apple wydało oświadczenie na ten temat i niestety nie widza problemu, co innego mówi moje ocd i chyba go zwrócę (iPada w sensie, nie ocd :wink:).

No to ja może jednak poczekam z tym miniaczem do wiosny. Może coś poprawią w drugim rzucie.

1 polubienie

Nie poprawią. Wiadomo już, że to kwestia hardware’u. Mogą jedynie działać software’owo, ale problemu pewnie na 100% nie rozwiążą. Inna sprawa, że c’mon to naprawdę nie jest jakoś widoczne. To jest takie onanizowanie się sprzętem. Jak czytasz to nie jiggle’uje, a jak przwijasz to nie robisz tego w 3 FPSach na sekundę, aby widzieć ten jiggle.

3 polubienia

Jeżeli nie dzieje się to na żadnym innym 60Hz ekranie to jest to wystarczający powód żeby w kolejnej zamawianej transzy to było poprawione (albo pogorszone, jak wiatraki w nowych PS5 :wink:), więc jakaś szansa na poprawę jest.

1 polubienie

Nie wiem czy ktoś z was kiedyś popełnił takiego fikołka jak ja, ale jestem z siebie zadowolony xD
Chcąc by mieć niewidoczny dekoder schowałem go do szafeczki. Niestety szafka jest metalowa i o dziwo zrobiłem klatkę Faradaya dla sygnału WiFi i już w łazience czy kuchni go nie ma :sweat_smile: dlatego tez chwale się ze kupiłem Xiaomi WiFi extender i umieściłem go pod klatka. Takim sposobem mam internet w całym domu :person_facepalming:t2:




P.S jestem zadowolony z faktu, że to urządzonko powiela mi domowa sieć przez co nie musze się przełączać. Krótka recenzja. Działa. Spełnia swoje zadanie i moje oczekiwania wobec internetu w kuchni do śniadania :ok_hand:t2:

8 polubień

Czy to TEN?

Myśle, że ten sam. Tu masz to co kupiłem na Allegro(40zl) - WZMACNIACZ WIFI XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO

1 polubienie

4 polubienia

Kupiony w dobrej cenie ale jeszcze nie mam pomysłu do czego go użyć. Może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na Air Taga?

Edit udało się obrócić:p

4 polubienia

Fajne radio Ci tam przygrywa :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 polubień

Celne oko widzę. :smiley:

Może do kluczy od domu/mieszkania albo kluczy od samochodu, albo do portfela, albo do roweru, albo do plecaka.

1 polubienie