Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

ja z kolei oddaję swojego 13 pro. Zawiódł mnie ten telefon masakrycznie. Może iPada se wezmę chociaż na otarcie łez.

2 polubienia

Co cię w nim zawiodło? Ja jak dotąd jestem zadowolony.

To chyba wyczerpuje znamiona odpowiedzi na pytanie :wink:

1 polubienie

Od wczoraj iphone 13 z przymusu bo moja 10 umiera i jest zauważalna różnica, ale jak bym nie musiał to bym nie zmieniał.

Niestety najbardziej zawiodłem się na aparacie, a to była dla mnie najważniejsza zmiana - aparat imho robi na razie bardzo złe zdjęcia i może to problem z software’em, ale osobiście widzę cieplejsza paletę barw na 11, w 13 paleta jest bardziej stonowana, wpada więcej światła, ale jest dużo więcej szumu. Kolory w low Light są bardzo tez rozjechane. Na low Light najbardziej liczyłem, ale mocno się zawiodłem.

120hz super ficzer, ale ja w telefonie średnio to potrzebuję. Fajnie jak jest, ale jak nie ma to też nie płaczę bo iOS z natury ma bardzo płynny design.

Efekt cinema w video jak na razie w fazie młodzieńczym i wyglada żenująco. Syn polowe włosów ma wyblurowaną, więc bez sensu tego używać. Także dla mnie zmiana bezsensowna. Może za stary jestem, ale więcej ostatnio radości mi daje postawienie szafy rackowej za równowartość kilku iPhonów, gdzie widzę różnice :slight_smile: a tu marginalna zmiana za 6k - słaby deal. Może jakbym zmienił na maxa to zmiana rozmiaru by mi przysłoniła brak zmian hardware’owych.

Dam jeszcze szanse AW. Jak będzie z tym lipa to może Fold3… nie wiem. Mam ochotę na zmianę, która zrobi mi różnicę.

Btw 13 pro jest sporo grubszy i moj prawy pinky finger mocno to czuł.

Btw2 Apple samo sobie szkodzi, tempo sprzedazy pewnie mogłoby być wyższe, ale jest mało zmian, a stare telefony działają flawless. W Geekbenchu 13 pro miażdży moją 11, ale co z tego jak ja włączam regularnie 10-15 aplikacji, a te zapierdzielają jak szalone i różnicy brak

9 polubień

Miałem brać 13 Pro, ale w sumie chyba zwykła 13 załatwi sprawę. Przesiadka z XR, którego bym nie zmieniał ale spadkobierczyni już czeka aby pozbyć się mojej starej 7-ki. :rofl::sweat_smile:

Ja kolejny rok zostaje z iPhone XR.
Jest po prostu za dobry dla mnie. Przy moim use case (telefon, iMessage, signal, www) nie mam potrzeby zmieniać nic innego. Po prostu nie robię nic, co by wymagało większej mocy niż mam teraz.

4 polubienia

Apple chyba zaliczy jelly scrolling gate w iPad mini. Mój ma ten problem, przy scrollowaniu połowa ekranu odświeża się minimalnie wolniej. Widoczne jest to zwłaszcza w orientacji pionowej. Bad Apple😭

3 polubienia

Lodówka do nowego domu. Syf wokół, bo przyjechała dzień po odbiorze kluczy i dzień przed przeprowadzką


*nie wiem co się odppierdala z tym wrzucaniem zdjęć :confused:

Jakby kogoś interesował model: LG GSLA81PZLF

8 polubień

French door to spoko opcja.
Robiłeś pomiary i miałeś dylematy jak Siracusa?

1 polubienie

Lodówka weszła idealnie pomiędzy te szafki. Mam do nich mieszane uczucia, ale zobaczymy :wink:

Kuuurw… Nie mów mi takich rzeczy. Może do grudnia wyeliminują?

1 polubienie

Właśnie wróciłem ze sklepu z elektronika, niestety mini na wystawie miał ten sam problem :sob:

W akcie rozpaczy zacząłem się przymierzać do Air4 ale stwierdziłem, ze jest zbyt duży jak na moje potrzeby.

1 polubienie

Damn…

https://www.google.com/amp/s/9to5mac.com/2021/09/26/ipad-mini-6-jelly-scrolling-display-issue/amp/

2 polubienia

Mam dokładnie te same odczucia. Tylko muszę poświecić jakiś dzień na wymianę baterii.

No dobra, jest gigantyczny ten ekran…
Po pierwszych godzinach wydawał się za duży ale już chyba przywykłem :joy:

5 polubień

Ja się pochwalę, że też ostatnio zakupiłam Aira, za namową @_Kuba xD I jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia już nie będe wrzucać xD
Teraz poluję na klawiaturę, tę bez touchpada.

5 polubień

No dobra. Po pierwszym odkurzaniu i mopowaniu jestem bardzo zadowolony. Zostaje tylko rogi poprawić :+1:

12 polubień

Planujesz dokupić stację do opróżniania?

Planuję. Ale jak będzie bliżej 1,1-1,2k a nie 1,7k :slight_smile:

1 polubienie