Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja kupiłem iSmartAlarm jak tylko oni mieli tę kostkę i o ile kamera działa świetnie, to ich aplikacja to dramat. Dlatego się zastanawiam nad Wyze.

nie wiedziałem że jest też w wersji iSmartAlarm, myślałem że tylko Wyze i Neos, dla mnie jako Neos wystarcza bo nie potrzebuję w niej niczego więcej niż ma, nie musi być połączona z Google, IFTTT czy Alexa, używam jej w takim miejscu że sprawuje się z tym co ma a przy okazji jest mega tania, do innych celów korzystam z Nest Cam i chwalę sobie, a Neos fakt aplikacja nie urywa ale działa ok, mogę sprawdzić live i nagrania i to mi w sumie wystarcza.

Mnie zależało na połączeniu z Google home przez IFTTT i to działa o dziwo bardzo sprawnie; jedynie podłączenie się do aplikacji żeby sprawdzić live jest tak ociężałe że dramat.

Generalnie będę chciał mieć docelowo jeszcze jedną i zastanawiam się czy nie przejść na Wyze. Nest jest spoko ale nie jestem w stanie sobie zracjonalizować ceny.

fakt cena Nest jest wysoka, ale jestem zadowolony i staram się nie wracać do tego :smiley:

do czego wykorzystujesz IFTTT przy niej? używam IFTTT ale jakoś nie widzę zastosowania, może coś mi się przyda.

Podłączyłem sobie do Google home żeby uruchamiać jak wychodzę z domu i wyłączać jak wracam, nic poza tym. Wyze widzę ma trochę więcej opcji a iSmartAlarm chyba umarło, mimo że się strasznie prezentowali jako twórcy tej kamery itd.

Dzisiaj przyszła do mnie druga ładowarka indukcyjna.
Model KUULAA 10W, jakiś chińczyk, ale za to bardzo ładny. Jesli chodzi o ładowanie to ładuje. Jest cieńsza niż qi od xiaomi i cichsza. Sprawdzę jeszcze jak z czasem ładowania, ale w pixelu 3 nie powinno być różnicy skoro nie wspiera szybkiego.
Ładowarka jest estetyczna, szklana i ma fajny efekt w momencie gdy odklada się telefon gdyż jej obręcz zapala się na niebiesko i kilkukrotnie mruga po czym przestaje.
Co do ceny, regularna to jakieś 40zł,ja dorwałem swoją za 18,84zł i polecam.

1 polubienie

ja takie ladowraki i kontak wrzucilem w trakcie remontu kwadratu:)
z kazdej storny łózka indukcja ladowarka i dodatkowo na biurko z kompem


a takie cos w kuchni wlozylem

12 polubień

RJ45 w kuchni :face_with_hand_over_mouth: Fajne gniazdko choć mogliby dodać tam jeszcze ze 2 klasyczne gniazdka bo z tego co widzę to jeszcze trochę miejsca tam jest.

1 polubienie

dwa klasyczne mam jeszcze w rogu gdzie stoi czajnik i radio yamahy
to jest na wszelki wypadek jak bedzie potrzeba cos podlaczyc na szybko dlatego szklem jest schowane.

1 polubienie

Fajne. Zastanawiam się tylko czy ten ethernet to tam chciałeś mieć czy taka była i nie bawiłeś się w mody. Ja bym pewnie zrezygnował z tego na rzecz USB i ewentualnie chciałbym tam mieć QI chargera, a tak to wygląda fajnie.

IP20 na blacie kuchennym? Odważnie.

eth było już w komplecie, nie szlo zmienic na kolejne usb, wiec jest bo jest (nawet podlaczony) raczej nigdy z niego nie skorzystam. a indukcja po całym mieszkaniu jest rozproszona :slight_smile:

Nowa zabawka :slight_smile:

2 polubienia

Genialna ta zabawka. Mam, używam, jestem wniebowzięty!!! Dobry wybór!

1 polubienie

Nowa zabawka. Obecnie wszystkie przełączniki to Kailh Brown. Zaraz będą Gateron Brown i Cherry MX Silent Red i Kailh Copper.

Co to jest? Jakaś “klawiatura”? Wypatrzyłem logo ergodox, ale wciąż nie wiem co to i do czego służy.

1 polubienie

Dołączam się do pytania.

Google też nie wie :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Joystick na mikrostykach :wink:

Ja stawiam że to keyswitche do klawiatury Ergodox :wink: