🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

https://allegro.pl/oferta/czapka-zimowa-strajk-kobiet-protest-pieklo-wojna-9887346972

Pin też od nich więc przyszło jedną paczką

Oczywiście nie oczekuj jakiejś super jakości w tej cienie. Czapka to akryl. Na protesty i wkurwianie sąsiada z dołu wystarczy.

2 polubienia

Trochę zapomniałem się pochwalić samym zakupem, ale przynajmniej zdążyłem już użyć i mogę śmiało zarekomendować. Patelnia do naleśników od Tefala:

Obraz

3 polubienia

30 postów zostało podzielonych na nowy temat: O patelniach

Nie znałem, dzięki za linka - zakupy zrobione :wink:

1 polubienie

NAJLEPIEJ :blue_heart: :yellow_heart: :heart: :green_heart:

Mi dzisiaj przyszły dwie koszulki z najlepszej Polskiej animacji :heart:

5 polubień

Kupiłem sobie nowy kremik 24 Gold & Caviar z Eveline Cosmetics. Polecam, bardzo fajnie działa na suchą skórę rąk w zimę. No i jest ze złotem, co pasuje do mojego bogatego stylu.

9 polubień

Przyznaj się, krem to tylko przykrywka :wink:

Przyszło takie coś i bardzo mi się podoba

4 polubienia

Uważaj z nim tylko w piekarniku, bo możesz go łatwo przepalić. Nie powiem skąd wiem.

4 polubienia

Drogi Dyrektorze, teraz to muszę poznać tę opowieść!

Jak włożysz za wysoko, do piekarnika, a potem np. sobie zrobisz drzemkę albo zapomnisz albo coś i potem sobie przypomnisz bo coś się pali i śmierdzi spalenizną, to może się okazać, że wsadziłeś to za wysoko do piekarnika i masz temperaturę za wysoką.

11 polubień

Instrukcja do piekarnika ma tylko trzy punkty: jeden o temperaturze, drugi o wysokości, trzeci o czasie. Zignorowałeś wszystkie trzy? SZACUN. Tak trzeba żyć :smiley:

11 polubień

Czy zawiera prawdziwy kawior z bieługi?

1 polubienie

Pozdrawiam.

5 polubień

Ja tu widzę potencjał na kanał na youtube: “Paweł Orzech - DRTFM”. "W dzisiejszym odcinku pokażę na którą półkę w piekarniku NIE kłaść termoforu, na jaką temperaturę NIE nastawiać oraz jaki czas podgrzewania NIE jest właściwy. A już za tydzień, jak tylko mieszkanie mi się wywietrzy, zademonstruję jaki sposób dodawania syropów do Soda Stream NIE jest właściwy. Pozdrawiam cieplutko. Don’t try this at home. :rofl:

14 polubień

Słuchajcie, ja zaczynam dostrzegać pewien pattern, który mógłbym rozwiązać czytając instrukcję, ale to jest podchodzenie do życia na poziomie trudności easy.

14 polubień

Jest skład po angielsku, nie rozumiem. Nie widzę tam żadnej Bieługi ani nic fonetycznie brzmiącego podobnie.

Jest za to napisane, że 96% kobiet potwierdza wygładzenie dłoni już po 1. aplikacji.

Z moich doświadczeń wynika, że 100% mężczyzn też (dla próbki n=1).

3 polubienia

Dla uciechy ogółu dodam tylko, że instrukcja obsługi Soda Stream jest cała obrazkowa. Nic nie trzeba czytać :smiley:
Tak, ta na syropach również :smiley:

6 polubień

Te obrazki były po niemiecku, nie mam nic na swoją obronę

11 polubień