🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Wiesz tylko, że taka kominiarka i jej „ochrona” to takie no… jakby nic nie nosić?

2 polubienia

Niektórzy noszą byle co, tylko byle zasłonić twarz
Bo przyłbice też niewiele dają ogólnie

2 polubienia

Przyłbice, szaliki, kominiarki itp. => dla mnie to wszystko kategoria antymandat tylko.
Uważam, że do ludzi bez maski powinno być wolno strzelać :smiley:

3 polubienia

To tylko na dwór, w pomieszczeniach zakładam maseczkę

Myślałem, że tylko ja jestem paranoikiem nosząc wszędzie FFP2

Żeby nie było że offtop, to właśnie dotarl do mnie mlynek do kawy z dobrej cebulowej oferty.

3 polubienia

Jak Ci się sprawdza ta czapka? Szukam właśnie czegoś podobnego

1 polubienie

Myślę właśnie nad Jeleniem albo Wilkiem bo ten Łoś jest zajebiście ciepły.
Dzisiaj mi się sprawdziła idealnie ale jak jest temperatura na plusie to “uff jak gorąco, puff jak gorąco”

Fajnie bo można ją nosić wywiniętą i niewywiniętą (ale jak się wywinie tak jak na zdjęciu to jest 2x cieplej :D)

2 polubienia

tak to jest super opcja! Ja mam właśnie tak w Wilku. Jak jest zimniej to wywinieta super chroni uszy i lepiej przylega czyli chroni od wiatru. A na codzień chodzę ze sterczącym czubkiem :grin:

1 polubienie

Dzięki bardzo, ja chyba się na Jelenia skuszę

1 polubienie

Kominiarka ok ale ile ich masz? Bo maseczka codziennie do prania idzie

2 polubienia

Przyszedł do mnie dziś prezent urodzinowy dla bliskiej mi osoby i bardzo mnie cieszy, bo i wsparta dobra sprawa i wiem, że prezent będzie trafiony

Stowarzyszenie MNW

5 polubień

Jako że pandemia i nie można grać koncertów, to wsparłem zespół Samurai chociaż kupując ich merch (bluza, tees i metalowy brelok)

Ubrania Made in Poland :ok_hand:t2:
w razie czego zachęcam, bo przedwczoraj wpadł restock tej bluzy (to ta z mordą na plecach i logo na kapturze)

4 polubienia

jak z rozmiarowkami? Też masz tak jak piszą, że lepiej brać większe niż zazawyczaj?

I koszulki i bluzę mam w swoim prawidłowym rozmiarze, czyli L, na wymiary 195/85

1 polubienie

Takie tam breloczki

15 polubień

Nie samochód i w sumie mało elektroniczny gadżet.
Czarny traktor żeby na kawę wyskoczyć :joy:

17 polubień

Najs, gdzie takie można nabyć? :slight_smile:

Na Allegro

4 polubienia

Przyszła mi też czapka klubu Harry’ego Pottera czy cuś

11 polubień

Zarzuc link, bo akurat chciałem kupić czapkę i przypinkę, a teraz mogę mieć dwa w jednym :grinning: @Tadek

1 polubienie