🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Be Better Than The Gap!

3 polubienia

Oczywiście Łap :

Teleobiektyw : APEXEL 18X teleskop Zoom obiektyw monokularowy telefon komórkowy obiektyw aparatu dla iPhone Samsung smartfony dla Camping polowanie sport|Obiektywy do telefonów komórkowych| - AliExpress

I zestaw 10 obiektywów : APEXEL 10 w 1 zestaw obiektywów aparatu telefonicznego "rybie oko" szerokie kąt obiektyw makro filtr CPL kalejdoskop i 2X soczewki teleskopu dla smartfonów|fisheye wide angle macro|lens for smartphonemacro lens - AliExpress

1 polubienie

Dołączam dzisiejsze próbki Teleobiektywu :

Bez zooma

A tu z zoomem

4 polubienia

Nowy pasek pod kolor tarczy do workoutów, to dopiero trafiony prezent

Ps. Te nylonowe paski są ULTRA WYGODNE

9 polubień

Fajnie wyglądają, dziękuję! Choć te mazy po bokach… Sam nie wiem, chyba bym się nie zdecydował.

U mnie Mikołaj wjechał z takimi gadżetami:




8 polubień

Jaka duża ta torba? Oprócz kanapek wejdzie laptok?

Ale musisz wiedzieć to iż światło dzisiaj było słabe no i z ręki robiłem. Kupiłem go do testów za 30 zł cgthay więc wiesz. :wink:

Do 14 cali wejdzie wg specki. Sprawdzałem na moim Lenovo 14 i jest ok.

1 polubienie

Pewnie, rozumiem. Domyślam się, że warunki były ciężkie :wink: Kwestia moich oczekiwań wobec efektu, który szukam. Obawiam się, że moje oczekiwania zostaną spełnione dopiero, przy ponownym zakupie lustrzanki :rofl:

1 polubienie

Pewnie tak, ja mam cały czas Canon EOS 50D i daje radę, ale myślę że może w przyszłym roku uda mi się kupić Sony Alfa III :wink: ale zobaczymy.

25 postów zostało podzielonych na nowy temat: Rozmowy o długopisach

Pierdzące woodwicki które muszą się palić minimum 4h. To moje guilty pleasure <3

Takie tam, analogową grę na Sylwestra kupiłem

7 polubień

była jako dodatek do Przyjaciółki

4 polubienia

O też mam ale na Mikołaja już dotarła.

Chyba najlepsza promka w Empiku na takie rzeczy. Po ostatnich podcastach się skusiłem. U mnie w dwa dni 6 butelek 1,5l z narzeczona wypiliśmy… czas na oszczędności. Dzięki @pawelorzech za przypomnienie istnienia domowego saturatora xD

5 polubień

A myślałem że to nie był dobry deal na black friday :smiley: A jednak się myliłem!

Tak trzeba pić! :heart:

2 polubienia

Podrzucisz link gdzie to kupiłeś? :slight_smile:

Mi dzisiaj przyszła kominiarka z decathlonu, zdecydowanie wygodniejsza niż maseczki, byłem dzisiaj w niej w banku, mina obsługi bezcenna :smiley:

9 polubień