🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

No to uległem trochę modzie i zmieniłem plecak. Poprzedni okazał się być… za duży na moje potrzeby? Jeśli ktoś w UK go chce, to mogę za £45 funtów go sprzedać (kupiłem za 65, na Amazonie za 55 teraz).

Tymczasem nowy plecak jest taki:

Podobny ma Dyrektor Finansowy, moja kuzynka, etc… Więc wybrałem przepiękny, granatowy-niebieski kolor i też w to poszedłem. Jak szaleć to szaleć. Co ciekawe - pomieścił wszystko co nosiłem w tym plecaku wyżej. Jedyny minus? Kosztuje £100.

2 polubienia

Kto bogatemu expacie zabroni? :smiley:
Kolor nie do końca mój, ale plecak wygląda całkiem ładnie, choć mi zbytnio przypomina tornister szkolny :slight_smile: Ale wiadomo, de gustibus non disputandum est

a w polandii połowe tego :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Super maszyna :slight_smile:
Jak widzę te wszystkie Wasze motocykle, to aż wstyd moją motorynkę wrzucać, ale co tam :wink: Kupiłem sobie w tym roku dla oszczędności czasu i pieniędzy (z racji pracy muszę dużo jeździć po mieście) motor 125cc, żeby móc potestować taki tryb przemieszczania się bez zdawania kat. A.
Bakcyla chwyciłem niesamowicie, jeszcze przed zrobieniem pierwszego tysiąca km. Już myśle nad kursem i czymś większym :smiley:
Póki co, oto mój włosko-chiński Benelli BN125 :motorcycle:

5 polubień

Sam bym sobie kupił taka 125ccm ale nie mam garażu, jedynie podwórko za kamienicą i nie wiem jakby to zabezpieczyć przed kradzieżą.

Ni ma zadnego wstydu. Mozna jezdzic na wszystkim. Nie wszyscy startuja od 1000ccm :smiley:
Nie wiem po jakim miescie jezdzisz. Ale u mnie to 125 jest idealna na te korki.
Wiekszy to tylko na wypady za miasto.
Ja swoim na pewno bym nie jezdzil po miescie i do tego w czasie tygdonia w godzinach szczytu. Za ciezki, za szeroki. lepsze male i zwinne jak 125. I tak szybko nie pojedziesz.
Juz wole samochodem w korku stac, porzynajmniej kawke sobie pije i klime mam, a stac i tak trzeba :-):cold_face:
Swoja droga fajna maszyna

1 polubienie

To akurat nie ten. Ten rozmiar u nas kosztuje podobnie - £50 - £60. Natomiast ten który ja kupiłem jest zdecydowanie większy oraz ma miejsce na laptopa do 17".

I on kosztuje w PL podobnie jak w UK :slight_smile:

1 polubienie

31 posts were split to a new topic: Rozmowy o butach

W tle można dostrzec z jakiej przyczyny musiałem kupić nowe Oksy

4 polubienia

Też mam okulary z Muscata! Mam ten problem, że chyba na końcu okazały się być trochę za luźne na moją główę, ale ja noszę je bardzo rzadko. SOCZEWKI KRUL.

1 polubienie

EEEEE codzienne ściąganie i zakładanie soczewek to dla mnie umiejętność której nie potrafię opanować.

Idź do optyka. On zaokrągli zauszniki i okulary nie będą luźne

Wiem, mam je cały czas w plecaku, ale nigdy nie chce mi się tego załatwiać. Już tak rok noszę!

Da się, ale najlepiej kiedy nosisz soczewki dzienne i możesz po prostu każdego dnia brać nowe i stare wyrzucać. Najlepsza rzecz na świecie.

2 polubienia

Ja jeszcze nie potrzebuję, ale mój brat nosi od 4 roku życia, więc wiem to i owo…

jaka jest forma tego?

Tzn. widzę, że są dostępne na amazonie i ślą do Polski.

Ale czy to dotrze w całości? :stuck_out_tongue:

Raczej nie dotrze, tutaj kupiłem w SKLEPIE i i tak były połamane… Niestety. Są bardzo, bardzo suche. Smaczne, ciekawie smakują i to ciekawe uczucie jeść takie lody, ale raczej z amazonu bym nie zamawiał, bo na 100% przyjdzie połamane. To jest tal delikatne.

ojprdl! :smiley:

Też posiadam i bardzo sobie chwalę! :smiley:

1 polubienie

To i ja się pochwalę moimi dwoma kółkami

15 polubień