🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Nie lubię butów za kostkę, ale te jak by nie miały rolek to były by całkiem fajne :stuck_out_tongue:

8 polubień

A jak planujesz to w dętkę wepchnąć ?:slight_smile:

1 polubienie

Do systemów bezdętkowych

“ja te wkładki włożę w dętki”

Przetnę dętkę i będę wciskał. Potem zalepię dziurę łatkami. Absolutnie nie jest to standardowe rozwiązanie ale będę próbował. Tylko dętki o dużej średnicy mi są potrzebne żeby się te wkładki w nie zmieściły. Oczywiście zdam relację jak już ogarnę temat - o ile się nie poddam oczywiście.

1 polubienie

Musisz je wkładać w dętki? NIe możesz je dac zamiast dętek w same opony?

No muszę niestety w środek dętki wciskać żeby uniknąć konieczności stosowania mleka uszczelniającego. Normalnie robi się tak, że bierze się oponę, wkładkę i mleko ale ja tak nie chcę. Problem z mlekiem jest taki, że brudzi wszystko i przy grubych uszkodzeniach opony i tak nie pomoże - zawsze trzeba się ratować dętką a przy okazji jest się uwalonym po kostki w mleku, które jest naprawdę nieprzyjemnym płynem. Przy każdej wymianie opony czyszczenie obręczy, ramy, podłogi z mleka jest koszmarem i tego nie chcę. Sama dętka + opona to dla mnie za mało bo wtedy każdy cięższy łomot po kamieniach kończy się dziurą. Mam nadzieję, że z wkładką tego uniknę. Dodatkowo wydaje mi się, że przy setupie dętka + wkładka + opona będę mógł sobie pozwolić na niższe ciśnienie niż w jakimkolwiek innym wariancie co pozytywnie wpłynie na zachowanie roweru.
To totalny eksperyment. Jednak chłopakom z POMBY (https://pomba.pl/) się udał więc też liczę na sukces.

2 polubienia

Kiedyś byłem bardzo zajawiony na rolki i baaardzo lubiłem się nimi przemieszczać po mieście, ale zaczęli wszędzie kłaść ten jebany bruk… masaż stóp i całego działa gwarantowany! Niestety nie wszędzie da się dojechać ścieżką rowerową :disappointed: Pamiętam jak dziś moje RollerBlade’y (rzep + sznurówka + zatrzask). Bardzo dobrze wydane 4 stówki :money_mouth_face:
P.S zazdro jak masz gdzie jeździć :slight_smile:

Dostałem od żony grę Klask, więc będzie zabawa. Jeśli ktoś nie zna, to polecam zajrzeć na YT :slight_smile:

6 polubień

szanuje za program w tle! :smiley:
A klask polecam po niewielkiek ilości %. Więcej tarzania się ze śmiechu niż samego grania :stuck_out_tongue:

Wleciał taki zestaw do kawy.

12 polubień

Mój też dzisiaj dotarł : D

IMG_20200424_162759

2 polubienia

umówiliście się czy jakaś dobra cebula była na coffeedesku? :smiley:

1 polubienie

W coffeedesku była cebula na zestaw, a ja akurat brałem od przyjaciół kawy u nich była cebulka na sam młynek.

1 polubienie

Mam hario slim I niestety on ma wadę że z czasem wyrabia się mocowanie uchwytu,i uchwyt się zakleszcza… na szczęście nowa ośka to ok. 20 zł. Być może pro ma to już jakiś lepiej rozwiązane

Świetny czajniczek do parzenia herbaty :slight_smile: POLECAM!

2 polubienia

Wszystko przez ten przeklęty temat

5 polubień

Nie mam OCD ale bardzo lubię takie poukładane rzeczy. :sweat_smile:

7 polubień

Gdzie zamawiałeś?

iFixit Mako Precision Bit Set 64 Bit https://www.amazon.co.uk/dp/B0189YWOIO/ref=cm_sw_r_cp_api_i_OXNUEb6D1XZHM