🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

mam taki, ale pełniejszy :slight_smile: Z matą magnetyczną, etui szmacianym, dodatkowymi ssawkami i innymi bajerkami

1 polubienie

I wjechały długo wyczekiwane New Balance 880v10. Każdemu, kto szuka dobrej amortyzacji serdecznie polecam. Na Newbalance.pl jest teraz świetna promka bo można je wyrwać za 299 pln (normalnie 499pln). Jutro pierwszy bieg w nich to dam znać w temacie biegowym.

5 polubień

Ja biegam w 1080v9
https://nbsklep.pl/new_balance_fresh_foam_1080v9_-_m1080se9.html?snrai_campaign=URtTJZKhLEJW&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=de200a90c86f43c416de0f23509bf95b
I też sobie chwale, pod moją wagę idealnie wręcz pasują.

Waśnie myślałem nad 1080v10, ale nie chciałem aż tak miękkich butów. Najwyżej kolejne zakupię 1080v11 czy co tam wymyślą.

Mi bardzo spasowały w sklepie ale nie mieli koloru który chciałem. Sprzedawca obiecaj zamówić i zadzwonić jak będą do odbioru za dwa, trzy dni. Po tygodniu zamówiłem sobie sam że strony, sprzedawca do dziś się nie odezwał.

1 polubienie

Wziąłeś tę jedyną parę, która miała trafić do sklepu

1 polubienie

Być może :stuck_out_tongue: Jakby sprzedawca tyle nie zwlekał, to by miał sprzedaż na mnie zrobioną, a tak to wiesz… prosić się nie będę by wzięli moje pieniądze :smiley:

ja od poczatku w Pegasusach. Jakos tak mi przypasowaly. Na Black Friday w sklepie biegacza byly po 300.

Jako, że poprzednika zajechałem ( Karcher k4) dziś wjechał następca - Karcher K7

8 polubień

Gratulacje. Tylko nowego nie zajedź za szybko :smile:. K7 ma świetne parametry, ale nadal jest to sprzęt amatorski i nie jest przeznaczony do długotrwałego użycia, trzeba regularnie dawać mu odpocząć.

Ja potrzebuje cos do mycia auta raz na miesiac - ale raczej o jedno zero mniej w cenie niz ten K7. Mozecie cos polecic?

Kumpel ostatnio kupił Nilfiska właśnie do takich zastosowań, takiego: https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-nilfisk-c-135-1-8i-indukcyjny-7462080712 i jest zadowolony. Kostkę też czyścił i daje radę, ale on ma podjazd wielkości znaczka pocztowego :grinning:

No właśnie się dziś zastanawiałem, jak długo może pracować bez przerwy? Nie ukrywam mam trochę kostki.

Btw, ta okrągła szczotka że zdjęcia ma więcej lat niż te dwa modele razem:) dziś dostala nowe dysze dedykowane pod K7.

Z tego co rozmawiałem z serwisantami Karchera, bezpiecznie będzie 1h pracy, 20-30 minut odpoczynku.

1 polubienie

Ale właściwie po co on ma odpoczywać? Przecież chłodzony jest zimną wodą.

Nie wiem, może kwestia materiałów zastosowanych do budowy pompy albo inna konstrukcja. Wiem tyle, że moja K7 wylądowała w serwisie po dwóch, trzech kilkugodzinnych pracach, natomiast HD5 zrobiła kilkadziesiąt zleceń po 8-10 godzin bez przerwy i nadal działa doskonale :grinning: Z czegoś różnica w cenie pomiędzy sprzętami amatorskimi i profesjonalnymi o podobnych parametrach musi wynikać.

1 polubienie

Z myjek cisnieniowych do domowych zastosowan sporo osob poleca w UK Nifliska. Glowna roznica ponoc (nie wiem specjalista nie jestem, oopieram sie na tym co znalazlem) to to ze Karcher stosuje w swoich pompach wiecej czesci plastikowych, wlasnie zeby bylo taniej. A co za tym idzie przeklada sie to na trwalosc. Niflisk sie oficjalnie chwali ze pompy ma calkowicie metalowe.
No i w sumie moge sie chyba zgodzic. Zamordowalem jednego Nifliska, ale po 7 latach :wink:
Jak mi padl to kupilem nastepnego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Biorąc pod uwagę ostatnie podróże zainwestowałem w Armorbox Case od I-blason. Wygląda całkiem nieźle i wydaje się dobrze wykonany. Na starej 15 posiadałem Artwizza z którego po kwartale poodpadały nóżki.



Przyszło dziś :blush:

2 polubienia

I do kompletu





Dla tych co nie wiedzą co to i do czego - wyrazy współczucia :joy:

6 polubień