Chat GPT/Bing

ChatGPT za darmo juz nie za bardzo dziala bo chetnych duzo, ale Bing jest za darmo. Zapisalem sie na early access i po kilku dniach dostalem dostep. Dziala to tylko w Edge, ale na Macu mozna go zainstalowac. Trzeba sie zalogowac kontem Microsoftu. No i generalnie dziala to tak samo jak ChatGPT

Ps. Ten Ghostfolio wyglada super i bedzie instalowane

6 polubień

to samo pytanie zadałem bingowi i chatgpt i jedna i druga dała zle odpowiedzi i do tego jeszcze inne:)

1 polubienie

Czyli jak w prawdziwym życiu! Zadziwiające :smiley:

3 polubienia

Ja się zapisałem do early access 17 lutego i dalej nie mam dostępu :slight_smile:

1 polubienie

Moim zdaniem Microsoft sam strzela sobie w kolano tym, że jest do dostępne tylko w ich przeglądarce. Jak jeszcze z miłą chęcią chciałbym sobie to potestować i może przenieść się z wyszukiwarki google do binga to nie ma takiej opcji żebym zaczął korzystać z Edga.

Rly? Edge jest całkiem spoko. Na bank dużo lepiej zoptymalizowany niż Chrome. A mówię to ja: psychofan Google z Pixelem i Chromebookiem.

3 polubienia

7 polubień

Z jakiej przeglądarki korzystasz teraz?

Korzystam z Safari i Chrome. Może i Edge jest super przeglądarką ale nawet nie chce mi się tego sprawdzać bo po prostu nie mam na to ochoty. 85% ludzi nie korzysta z Edge i na pewno większość nie zacznie tylko dla tego aby używać ich wyszukiwarki. Są rozszerzenia ale typowy Kowalski nawet nie wie co to jest. Microsoft po prostu ogranicza sam sobie ilość potencjalnych nowych użytkowników binga i tyle.

1 polubienie

I’ve found the issue :joy:

No to edge jest oparty na tym samym silniku, tylko poprawionym :slight_smile:
Więc tak naprawdę wybierasz gorsze rozwiązanie i marudzisz, że masz gorzej :man_shrugging:

2 polubienia

Ci co używają Chrome tylko skorzystają na przejściu na Edge, bo ten sam silnik ale mniej zawalony trackerami, a przy okazji brak problemów z DRM. No a na Windowsie i tak to AI pewnie prędzej czy później zintegrują z systemem.

6 polubień

Ja nie marudzę, chodzi mi o to, że Microsoft sztucznie ogranicza sobie przyjście potencjalnych nowych użytkowników Binga i tyle. Nie ma tutaj znaczenia która przeglądarka jest lepsza czy gorsza, nikt nie będzie używał specjalnie innej przeglądarki niż używa aktualnie tylko po to żeby mu wyszukiwarka działała.

No nie wiem, ja się zapisałem na listę.
Wpisujcie miasta.

5 polubień

Może być ze ChatGPT będzie dokładnie triggerem do zmiany z Chrome na Edge.
Kiedyś IE też miało 90% rynku i nikt nie planował się przesiadać a Yahoo odrzuciło propozycje zakupu google za jakieś marne grosze :joy:

Pozycja na rynku nie jest dana na wieki.

2 polubienia

U mnie Edge już czeka zainstalowany, na wypadek dostania się do bety.

2 polubienia

Tip: jak Wam nie działa chat to odpytujcie przez API. Ono działa bez względu na obłożenie czatu :slight_smile:

1 polubienie

W jakiejś formie już dodali, choć myślę, że prędzej czy później zintegrują to z samym searchem.

Myślę że to jest na edge, bo to beta. Pełna wersja będzie pewnie dostępna w każdej. Póki co korzystają z tego że wyprzedzili Google i trochę sobie nabierają użytkowników.
A Google ma ciepło, bo będzie im ciężko np przebic pisanie kodu (chat gpt ma do dyspozycji całego githuba)

1 polubienie
1 polubienie