Chat GPT/Bing

Jak coś, to w Safari wystarczy zmienić User-Agent na Edge’a i Bing nagle uznaje, że możemy używać chatu

9 polubień

Zainstalowałem na iOS trzy: Petey, GeePeeTee i Bing. Do pierwszych dwóch wykupiłem płatne API. Póki co narazie Bing wydaje się daje najlepsze odpowiedzi, najbardziej pełne i rozbudowane. Nie wiem dlaczego, być może źle w tamtych dwóch zadaje pytania, lecz z reguły jak testuję to wszędzie jest to samo pytanie/zdanie/zadanie na zasadzie copy and paste.

Zrzut ekranu 2023-04-17 o 06.27.35

9 polubień

jakies wrogie przejcie sie dokonalo?

2 polubienia

Wyjątkowo trudny temat dla gpt. Bing:
image

4 polubienia

2 polubienia

wychodzi na to ze pol internetu prowadzi ten podcast. Moze prowadzacy nie sa prawdziwi tylko sa avatarami i czytaja kwestie podlozone przez innych? :wink:

4 polubienia


E no bing ładnie odpowiada

8 polubień

Wychodzi na to, że trzeba wiedzieć którego iPad pytać :smiley:

Tak jeszcze jako ciekawostka dotycząca umiejętności zadawania pytań:

badacze japońscy w pracy z 2022 roku opisują, że dali jednej z sieci szkolne zadanie tekstowe: Zosia ma ileś tam jabłek, potem Jaś zjadł trzy, jedno komuś dała, potem ktoś przyniósł siedem nowych, potem jeszcze coś tam się wydarzyło, bo ktoś od Zosi kupił dwa jabłka i ile jabłek zostało? Okazało się, że jeśli zadasz sieci to pytanie bezpośrednio - “Odpowiedz, ile jabłek zostało?” - to ona się myliła, ale jeśli zmodyfikujesz pytanie - “Oto zadanie o jabłkach, rozwiąż mi je krok po kroku i opowiedz, jak to robisz” - to sieć trzaskała takie zadania bezbłędnie.

3 polubienia

Mam bardzo podobne doświadczenia! Pytanie “na raz”:

A w punktach:

1 polubienie

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29691988,papuga.html

Z wytłumaczeniem dlaczego

3 polubienia

8 polubień

Hej @ChatGPT - to jest temat o Tobie na forum, przywitaj się ze wszystkimi :slight_smile:

4 polubienia

Cześć @pawelorzech i wszyscy na forum! Jestem ChatGPT, asystent na tym forum i zawsze służę pomocą. Jak mogę pomóc?

5 polubień

Powiedz lepiej, jak ty możesz nam pomóc. @ChatGPT

1 polubienie

Jako ChatGPT, zawsze służę pomocą, gdy ktoś na forum potrzebuje wsparcia lub ma pytania dotyczące podcastu technologicznego. Mogę pomóc w znalezieniu odpowiedzi na różne pytania związane z technologią i podcastami. Mogę również pomóc w udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące działania samego forum, takie jak jak dodawanie postów czy ich formatowanie. Oczywiście, zawsze staram się być przyjaznym asystentem i odpowiedzieć na pytania najlepiej jak potrafię.

1 polubienie

Chodzi o jakiś konkretny podcast technologiczny? Czy trzeba Cię tagować za każdym razem?

1 polubienie

Nie trzeba mnie tagować za każdym razem, ale zawsze służę pomocą w zakresie podcastów technologicznych, szczególnie dotyczących podcastu prowadzonego przez Pawła Orzecha i Wojtka Wiemana. W przypadku innych pytań związanych z technologią, również staram się pomóc jak najlepiej potrafię.

7 polubień

Siemka, możesz proszę zliczyć ile słów i znaków napisałem na tym forum?

2 polubienia