Bullshit Radar

Jak odpalę AfterDarki w appce podkasty?

Musisz je sobie dodać z linku: Manually add podcast to iTunes, Spotify, Google, Android, iPhone

Heja, a jak znajdę RSS link do afterdark jeżeli podcast znajduje się za Partenon wallem?

Musisz właśnie dołączyć do Patronów. Wtedy dostaniesz własny, unikalny link który da dostęp do After Darków :slight_smile:

Hej, wczoraj zostałem Partonem ( tutaj jestem zalogowany parkingowym kontem). Ten link o którym piszesz przychodzi mailem ( może przeoczyłem lub jeszcze nie dostałem)?

Przychodzi, ale możesz też wejść do Patreona i tam będzie, o tutaj: https://www.patreon.com/ywp/membership

Super, super, cool!!! Wszystko jasne, dziękówka!

Btw. Zrezygnowawszy ze Spotify przeznaczyłam pieniądze na YesWas!!! :slight_smile:

3 polubienia

:smiley:

21 polubień

Bitch we global

7 polubień

Wspaniale, mogę iść do Empika, pokazać palcem na plakat i powiedzieć, ja znam tych gości, piłem z nimi piwo xD

5 polubień

A oni na to:
Dobra, dobra - płaci Pan kartą czy gotówką?

13 polubień

AJFONEM 11 PRO, bitch.

9 polubień

Klasyk :smiley:

2 polubienia

Jeżeli za rok będzie kongregacja to już nie będzie jak kiedyś. Teraz to będzie spotkanie z fanami. Wojtek i Paweł na wielkiej scenie, pilnowani przez ochroniarzy xD ci sławni ludzie.

9 polubień

Część :joy:

9 polubień

Powinniście mieć zdjęcie pod tym rzutnikiem w dokładnie tych samych pozach : D

2 polubienia

Co to są te wizalizacje?

2 polubienia

To jak myślisz że osiągniesz sukces i o nim myślisz mocno i robisz jakby Ci się udało, to wtedy się uda. :sweat_smile:

1 polubienie

Może chodzi o wizje. To akurat łatwiej osiągnąć odpowiednim specyfikiem :wink:

No i już jest, bo mi chwilę temu wyskoczyło powiadomienie, że apka Empik Go zaprasza na podcast komediowy, kliknąłem i drugi epizod był dostępny. :smile: