Bullshit Radar

mysle ze nie chce dyskutowac w taki sposob

2 polubienia

o kurde, Wojtek jest rocznik 1980?

Wygląda i brzmi młodziej… :eyes:

Ps .W ogóle ludzie tak długo żyją?

Wojtek jest 1985 ale nie potrafi wpisywać dobrej daty urodzenia jak się go o to pyta xD

3 polubienia

Niestety potwierdzam te oszczerstwa. xDDDD Zrobiłem tzw. literówkę i poszło… xD

4 polubienia

czyli dobrze oceniałem :face_with_raised_eyebrow:

Ps. mimo że empik, którego nie szanuję, to szanuję dywersyfikację działań i sprawdzę na pewno

Zaraz założę :smiley:

8 polubień

I jeszcze takie coś

4 polubienia

A czy to nie jest wasze drugie podejście do pomysłu “wyzwania”? Pamiętam, że After Dark taki miał być.

  • Czym to się różni?
  • Jakie zmiany do wykonania wprowadziliście?

Dla mnie rewelacja. Poczekam grzecznie do końca sierpnia, żeby przycebulić :joy:
A zarzut, że paywall, że podcasty powinny być wolne, etc., to dla mnie słaby zarzut. Radek Kotarski robił sobie Polimaty, a także program do telewizji, co było zwyczajną dywersyfikacją i tu też ona ma miejsce.
Raz jeszcze, świetna robota I pozdro dla Pana Narratora!

2 polubienia

Ja sobie odsłuchuję pierwszy odcinek z feedu Empiku w Overcast Bullshit Radar | #1 Dieta Ketogeniczna — Podcasty Oryginalne EMPIK GO — Overcast więc żeby sprawdzić to nie ma co się męczyć z ich apką :wink:

2 polubienia

Nie, to nie jest nasze drugie podejście do wyzwań. Tak w ogóle to nie był nasz pomysł na ten podcast. Ale to jest seria o robieniu rzeczy, które mają zwiększyć produktywność albo polepszyć jakoś życia. I są przy tym też reportażem z trwania. Myslę, że nie można łączyć tego z tym co było kiedyś w AD, bo to były zupełnie inne rzeczy akurat. Też tygodniowe wyzwania, ale zupełnie inaczej wykonane i z innym celem!

2 polubienia

Świetna robota chłopaki, wyszło Wam dobre gunwo. Niestety tak jak moim poprzednikom nie podobają mi się wstawki lektora i efekty dźwiękowe (cały czas takie same i irytujące). Trzymam kciuki za kolejne projekty.

4 polubienia

Bardzo fajnie Wam to wyszło :+1:. Czekam na więcej.
Przy okazji okazało się, że aplikacja Empik GO (iOS) jest badziewna nie tylko do słuchania audiobooków :face_vomiting:.
Ale jakoś przecierpię.

2 polubienia

Przyszedłem shejtować pomysł wyciągania jakichkolwiek wniosków po tygodniu, ale już we wstępie Wojtek uprzedził, ze to ma być tylko komedia, a nie nauka, więc bez hejtu :smile:. Póki co tylko jeden epizod za mną i wyszło bardzo dobrze. Lektor i wstawki dźwiękowe też są spoko (tzn. tych dźwięków w pewnym momencie było już za dużo, ale nie wywalałbym ich całkiem).

Update: widział bym tam jeszcze dodatkowe wstawki lektora, żeby nie było wspomnianej przez @piotrek69 dezinformacji. Np. kiedy po 2 dniach jest ponad 1 kg mniej tłumaczące, że to nie jest faktyczne zrzucenie wagi tylko wynika to z xyz itd i bez diety równie dobrze mogą być takie akcje, a faktyczne zmiany można obserwować po X dniach etc.

7 polubień

Fajny występ, bardzo przyjemnie się słuchało w drodze do pracy. Bardzo chętnie wciągnę kolejne odcinki. Dobry montaż, nie nachalnie wcina się lektor. Gratki, miła odskocznia :slight_smile:

Rozumiem, że taki podcast dla Empiku jest jak serial tylko na Netflixa czy tylko na HBO. Niestety panująca wszechobecność sybskrybowania wszystkiego, żeby coś obejrzeć coś posłuchać doprowadzi mnie niedługo do lęków xD

Tak jak orzech mówił w YWP, można poczekać i odsłuchać wszystkie w miesiąc płacąc tylko raz. Podcast Kryminatorium też zrobił takiego “exclusive” dla Empiku i to jest chyba mój czas żeby zapłacić te parę ziko i odsłuchać sobie wszystko na raz. To samo robię z HBO(Czarnobyl) czy AmazonPrime. Jest coś ciekawego? Płacę za miesiąc, oglądam, anuluje subskrypcje. Inaczej się nie da. Nie byłbym sobą jeśli widziałbym, że z konta ubywa kasa na suby z których nie korzystam.

1 polubienie

Bardzo zdrowe podejście uważam! :slight_smile: Ja mam podobnie. :wink:

1 polubienie

Lektor i dźwięki przerywnikow do wyrzucenia. Nasz żeście w Spotify można na 1.5 słuchać więc nie było tak źle.

Ogólnie słuchało się przyjemnie, jestem ciekaw bardziej innych tematów bo na ten mogło być za mało czasu żeby prawdziwe odczucia/wyniki sprawdzić. Jestem ciekaw zimnych prysznicy i medytacji.

Co do tego odcinka, wiem że już za późno bo wszystko nagrane, ale chciałbym bardziej jakieś cele postawione przed challangem i na koniec sprawdzenie w jakim stopniu się udało. Coś jak AdBuster w testowaniu gadżetów.

Gratulacje chłopaki, deale się należą i oby więcej takich! Spotify się jeszcze nie odzywalo!? :wink:

Edit: oceniłbym w Spotify jakoś, ale nie widzę takiej opcji.

Przyznam że się trochę zdziwiłem, jak kliknąłem w Bullshit Radar na Spotify, po czym moim oczom ukazało się to, ale po chwili załapałem że tam jednak nie ma całego sezonu ¯_(ツ)_/¯

7 polubień

Dużym plusem jest to, że premium można dostać często za free - czy to jako bonus po zakupach w empiku, czy jako bonus z flex czy mbank czy innych takich :smiley: empik wciska to gdzie się da i w ten sposób ja mam premium od ponad pół roku nie wydając ani złotówki :smiley:

3 polubienia

39,99/rok

1 polubienie