Błędy na forum czyli testowanie na [post]produkcji

Zrobiłem sobie kawkę, odpaliłem kompa.

Otwieram forum żeby sobie poczytać przy kawce.

images

Se myślę, pójdę na Telegrama, zapytam co się dzieje. Wduszone “Apply to join group”, cisza. Pokazuje że czeka na admina.

To już nie jest test na prod, to już jest dev na prod :smiley:

Jak ten dzień ma być dobry

2 polubienia

NO JUŻ PRZESTAŃ, WŁAŚNIE CIE ZAAKCEPTOWAEM.

4 polubienia

Prawie natychmiastowo

image

:wink:

3 polubienia

Szefostwo sprawiło sobie premium na telegramie to teraz jest korzystanie z nowych opcji. A jedną z nich jest ręczna akceptacja ludzi :rofl:

1 polubienie

To akurat funkcja dla każdego i jest kozak, i nie mamy zamiaru jej wyłączyć

1 polubienie

BTW. Powodem dzisiejszych problemów był downtime cloudflare. Ale już wszystko powinno śmigać.

1 polubienie

Dobra dobra

Przeciez cloudflare pokazywał, ze to host forum nie dziala. Gdzie jest kupa @pawelorzech ?

Screenshot_20220909_195712_com.huawei.android.launcher
Mam wrażenie, że znaczek robi mi się codziennie mniejszy. Najpierw miał tylko małą białą obramówkę, a teraz wygląda tak.

3 polubienia

A myślałem , że to klątwa @Tadek bo mi się zaczęło to kaszanić kilka dni po tym jak on doniósł o swoich problemach XD

5 polubień

No u mnie tak samo

1 polubienie

Odinstalujcie PWA i zainstalujcie ponownie. Musiałem to zrobić dwa razy ale od tamtej pory się trzyma.

1 polubienie

Jak coś to ja sam nic nie zmieniałe

1 polubienie

I właśnie to jest problem. Gdzie optymalizacja pod Androida 13? :joy:

3 polubienia

tutaj proszę bardzo dodało się, ale w innym temacie jak chcę wideo 24mb albo gif to dostaje taki komunikat

@pawelorzech byłaby szansa dostać w jpg lub png to logo?

Screenshot_20220916-115634

Jak widzisz PWA na Androidzie 13 dalej się wykrzacza, tak to sobie zrobię ikonkę i będzie si.

To jest bodajże plik który widać jak forum się dłużej ładuje

Oczywiście:

1 polubienie

No to dla androidziarzy tu jest PNG

Przytrzymać palec na ikonie forum > EDIT > kliknąć na ikonę > Gallery Apps > znajdź plik i ciesz się nową ikonką Yes Was Forum

4 polubienia

Ja przy trzecim podejściu sprawdzam czy całkiem zniknie XD

1 polubienie

A ja teraz zaakceptowałem te wady iPhonów i nie mam w ogóle ikony tylko „skrót” do otwierania forum w Chrome. I nie mam problemu z zza małym obrazkiem na ikonie.

6 polubień