Błędy na forum czyli testowanie na [post]produkcji

Zero-width space

Czy tylko ja mam dziś problemy z forum? Co jakiś czas jest ewidentna zamułka i nie wyświetlają się tematy @pawelorzech

Standardowa odpowiedź administratora: u mnie działa

9 polubień

SOA#1 brzmi bardziej PRO :slight_smile:

1 polubienie

od rana przy odświeżaniu forum i kilku innych stron wyświetla mi się taki komunikat. Myślałem, że przejdzie ale nic bardziej mylnego. Czy to coś u mnie czy globalnie?

Cloudflare identyfikuje Twój adres jako potencjalnego bota. Raczej lokalny niż globalny problem. Komp prywatny czy służbowy?

prywatny. Niektóre strony wyswietla mi w ogole bez css. Restart nic nie pomógł. Fajnie… a dzisiaj nie poniedziałek…

Windows? Mac?

imac. Ale to kwestia ip chyba bo widze ze na iphonie jak robie reload DiscorseHub to też mam przez moment ten komunikat.
Chyba wykupie sobie solo ip to ktoś z puli coś nabroił…

Ja tak miałem na początku jak zacząłem używać w zeszłe wakacje iCloud Private Relay, ale strony się szybko nauczyły, żeby przepuszczać. Zwłaszcza, że połowa Private Relaya to Cloudflare właśnie :wink:

2 polubienia

Sprawdzam tylko czy forum działa @kamilstec @_Kuba

2 polubienia

Działa…

2 polubienia

Ktoś się znowu bawi na PROD zamiast na DEV?

Prawie odpaliłem telegrama żeby sprawdzić :smiley:

1 polubienie

Tam było info akurat - spontaniczny update :wink:

@pawelorzech musi zacząć robić takie rzeczy zgodnie z ITILem. Wznieść request for change, ustalić maintenance window, wysłać komunikację do stakeholderów i end-userów.

Jak tu się dzielić śmiesznymi obrazkami jak ni stąd ni zowąd forumu nie bangla.

15 polubień

YOLO.

4 polubienia

Popieram! I potem nie jestem na bieżąco z nowymi gadżetami Wąsaczy oraz nie wiem kto się na co w tej minucie żali. To mi totalnie psuje plan dnia!

4 polubienia

Jeszcze robić takie rzeczy w porze okołolunchowej. Zero szacunku :smiley:

Zauważyłem, że otwieranie scrollem nie nalicza kliknięć. Bez znaczenia w sumie xD