Biurko XXI wieku

Znalazłem to dziś w internecie. Biurko XXI wieku.



Jedyny minus? 1300 dolarów. I to wersja ze stałą wysokością. Dear god, ale to jest biurko na które zasługujemy.

4 polubienia

Przy odrobinie samozaparcia i pomocnej dłoni dyrektora finansowego wierzę, że będziesz w stanie samodzielnie takie zbudować. Ba, lepsze nawet.

2 polubienia

O w dupę. Jak wrócę z wakacji to składam preorder, o ile nie ma jakiegoś chorego okresu oczekiwania, typu pół roku.
Nawet się pofatyguje i zrecenzuje, a co!

2 polubienia

1300 dolców za zwykłe biurko z kilkoma portami do ładowania i bez regulowanej wysokości? Wizualnie też szału nie robi. Trochę słaby deal imo.

Ah, no i jeszcze jedna sprawa, powiedzmy że za kilka lat wchodzi jakieś nowe USB oraz zmienia się standard ładowania bezprzewodowego i co wtedy? Biurko na śmietnik czy zabawa z dongle? :wink:

2 polubienia

Subskrypcja na biurko? Kocham żyć w 2019 roku <3

5 polubień

To raty na 36 miesięcy :smile:

2 polubienia

O widzisz XD

To jest gadżet elektroniczny. Starzeje się, jak wszystko inne. A cena? Fajne biurko kosztuje w USA koło tysiaka, wiec to nie jest jak na US warunki jakiś kosmos.

3 polubienia

Możliwe, chociaż można mieć sporo taniej.

Blat KARLBY ($189.00)

Komoda ALEX ($89.00) x2

I za $367.00 mamy fajny zestaw. Przestrzeni odpowiednio dużo aby położyć sobie z boku ładowarkę bezprzewodową, a od spodu można podwiesić jakiś hub do ładowania po porcie usb.

8 polubień

Ładnie!!! Ja jednak obiecałem sobie ze jak będę zmieniał to już tylko z regulacja wysokości.

1 polubienie

Można. Ale mi się to biurko podoba i uważam, że to, co oferuje jest warte moich pieniędzy.
Życie jest za krótkie, żeby odmawiać sobie przyjemności.
Proszę mnie nie uczyć, jak mam wydawać swoje pieniądze :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Spoko, to tylko moja opinia że biurko jest za drogie w stosunku do tego co oferuje. Niczego nie proponuję co masz kupić, a czego nie. Równie dobrze możesz palić wypłatą w kominku i nic mi do tego :wink:

Mi się to biurko naprawdę cholernie podoba, wiec traktuje to i jako biurko, i jako ozdobę. A jak jeszcze wlicze do tego ceny ładowarek, które musiałbym kupić oddzielnie to już w ogóle. (Tak, wiem, ze to ostatnie jest mocno naciągane, ale jak by nie patrzeć kilka stówek dostaje się w gratisie)
Można kupić fotel w ikei, a można zaszaleć i zamówić Eamesa. Wszystko zależy od tego, na czym nam zależy.
U mnie wygląd i wizualna lekkość biurka są ważne, bo stoi wyeksponowane na antresoli, wiec każdy z salonu je widzi.
A inna sprawa, ze ja żadnych szuflad i schowków w biurku nie potrzebuje, wiec takie rozwiązanie jak u Ciebie by się u mnie nie sprawdziło. Ale blat masz ładny, nie powiem.

Dokładnie. Obłe kształty jak dla mnie nie prezentują się najlepiej. No i cena zdecydowanie za wysoka jak na jego możliwości.

Ładowarki do urządzeń zazwyczaj są w komplecie także tego… ten :wink:

Gruby blat i tej dziwne nogi nie sprawiają wrażenia lekkiej konstrukcji (mimo iż takie mogą być)

Ogólnie to mebel taki se a i możliwości (poza 3 wireless charger).
Fajnie jak by np.: był do tego jakiś hub USB + jakieś HDMI/Display Port, obsługa thunderbolt. Wtedy można dać nawet 1500 USD

No widzisz. A mi się podoba. Jak to dobrze, ze nikt Cię nie zmusza do zakupu.

Panowie, mi się to biurko podoba i mam taki kaprys, żeby sobie je kupić. Nie ma dla mnie znaczenia, czy mógłbym za te pieniądze dostać coś, co byłoby według Was bardziej funkcjonalne lub atrakcyjne.
Dla mnie jego funkcjonalność będzie aż nadto wystarczająca a wizualnie bardzo do mnie przemawia.
Nie obchodzi mnie cena i to, co mógłbym lepszego w Waszej opinii za to kupić.
Stylistyka będzie mi bardzo pasowała do krzesła, które mam i w dodatku będzie mi ładowało urządzenia. Jak dla mnie bomba. Niczego więcej nie pragnę.
Nie jestem zainteresowany innym biurkiem. Ani tańszym, ani lepszym. Chce to.

2 polubienia

Kurde ja zamówiłem biurko dosłownie pół mc temu, a kupiłbym, tylko nogi musiałbym nieco zmienić.

W PL za dobre biurko trzeba wydać 4000, więc to prawie te same pieniądze.

1 polubienie

Powiedz to komuś zarabiającemu poniżej średniej krajowej :slight_smile:

No dobra, ale to moja wina jest, że zarabia poniżej krajowej? Stwierdzam fakt co do biurka.

3 polubienia
  • Nie, nie twoja :slight_smile: Czy ja cokolwiek mówiłem o winie? (choć dobre, czerwone, półwytrawne… czemu nie :stuck_out_tongue:)
  • Powiem szczerze, że nie kupowałem biurka w ciągu ostatnich kilku lat i zaskoczyły mnie ceny - wydawało mi się, że to dużo tańsza impreza.