Bety TestFlight

Pewnie znany, ale jakby ktoś nie wiedział :slight_smile:

1 polubienie

A we wszystkiego beta had pockets premium za carmaker? W Overcast man, ale np. w Sleep Cycle nie mam premium automatic nie.

https://www.google.co.uk/amp/s/amp.reddit.com/r/iOSBeta/comments/bmpwag/discussion_testflight_public_beta_links_v2/

1 polubienie

Ja tez bardzo lubię, jak przełączy mi się język w klawiaturze i nie zauważę.
Sprawdziłem to Sleep Cycle z Twojego linka i działa. Tyko ja pominąłem sprawdzanie statusu konta i logowanie (bo to się czasem krzaczy w betach), a dopiero potem wymusiłem subskrypcje i jest za free. Działa na 100% moja metoda.

3 polubienia

Nie wiem dlaczego. Mam UK konto przecież…

Ok. Zrobiłem restore purchases, podałem hasło, i wtedy zadziałało.

1 polubienie

https://testflight.apple.com/join/OZw3KhEz

Może ktoś ma ochotę.

1 polubienie

Trochę tego mam. Sporo jest plusów bet. To, że jest premium za darmo mocno zachęca do testowania. I jak coś, to zgłaszam błędy które widuję!

4 polubienia

Nie wszystkie bety maja premium za darmo - jest mechanizm wykrywający czy masz betę czy nie :slight_smile: ale fakt, że nie wszyscy go implementują.

Yup. Np. Dropbox. Ale taki YouTube pozwala na zakup premium za darmo. Windscribe VPN też pozwala. Nawet NYTimes pozwala!

2 polubienia

To wyjaśnia Twojego tweeta :smiley:
Mi właśnie przyszło w czwartek zaproszenie do yt w testflight, ale jeszcze się za to nie zabrałem.
Google i beta testy nie brzmi jakoś przesadnie bezpiecznie :smiley:

1 polubienie

a ja powiem tak… mam tylko betę Overcasta bo nie chcę być testerem oprogramowania. Nie płacą mi za to, aby się pierdzielić z betami.

Co do bet Google. Znam wiele osób z Google i sam byłem przy tworzeniu ich software’u i wiem, że to jest solidna firma. Nikt tam nie myśli o tym, aby zrobić krzywdę końcowemu użytkownikowi. Wręcz przeciwnie! To, że nie wychodzi… to już inna sprawa, ale intencje są zawsze szczytne - (P.S. ta, wiem co jest wybrukowane intencjami)

3 polubienia

A to, że cos jednak nie działa to taka “kara” za to, że za darmo można używać (w większości przypadków) danej aplikacji :wink:

Ja bym jednak zachęcał do płacenia za te aplikacje, które testujemy. Niech maja Ci biedni, nieśpiący po nocach developerzy jakiś grosik od nas na to jedno latte więcej.
Ja do tego podchodze tak, jak do iOS bety - chce mieć nowe funkcje asap. Samo testowanie i wysyłanie crash reportow to „koszt eksploatacji”. Nie można mieć wszystkiego :wink:

Warto tez pamiętać, ze bety maja zazwyczaj mocno ograniczona liczbę wolnych slotów. Jeśli z czegoś nie korzystamy, to sie wypisujmy zamiast trzymać z chciejstwa, żeby bardziej potrzebujący mogli dołączyć :slight_smile:

2 polubienia

Oczywiście. Pełna zgoda!

Jeśli ktoś szuka ciągle nowych bet: Telegram: Contact @testflight_apps

2 polubienia

Trochę się tego uzbierało…

2 polubienia

„Tylko light mode!”
-@pawelorzech, 2019

1 polubienie

PS: Widze Orzeszku, ze ewidentnie potrzebujesz jeszcze tej bety, bo nie chcesz za Tailorka płacić :stuck_out_tongue:

Niech Cię chińskie znaczki nie przestrasza - to dobry program.

Automatycznie mam ten tryb… a w tej becie pełno jest teraz, ale zapisze. Chociaż nie znam programu szczerze mówiąc i zaraz się zapoznam.

A… ale tailorek w wersji darmowej robi wszystko co trzeba. A ten pasek mogę łatwo wycropowac :smiley:

Lol ja się zapisałem minutę przed wysłaniem tu linku i już pełno? Ja mam kupionego tailora, mogę się wypisać i zrobić Ci miejsce jak chcesz. :smiley:

1 polubienie