Arc - temat zbiorczy

Witam

Szukalem i nic nie znalazlem
A wiec zbiorczo o Arc a w szczegolnosci o tym ze wyszedl na windowsa i tutaj zapytanie…czy ktos ma juz dostep?

2 polubienia

No wymieniłem Beam na Arc. Mam dostęp. :wink:

TAK, WIEM, ŻE NIE O TO CHODZI!

5 polubień

no chyba jeszcze nie wyszedł…
Licznik też im się jakoś zatrzymał

Dostałem wczoraj maila, żeby wypełnić info jak używam przeglądarki oraz jaki mam PC. I napisali że jak będą gotowi to podeślą linka

Same.

Ten formularz który przysłali w mailu do wypełnienia jest dostępny dla każdego kto chce się zgłosić na beta testera

Mam takie poczucie, ze Arc jest jeszcze bardziej resource hungry niż np. Chrome. To sprawia, że coraz mniej mam ochotę z niego korzystać. Standardem jest sytuacja, w której mam spotkanie na Google Meet, a procesor ma 70°C i widzę, że to Arc jest winowajcą. Eh.

2 polubienia

Ja bym tu trochę obwinił samego Meet’a, choć Arc faktycznie robi się coraz cięższy.

Trochę szkoda, że nie wszystkie feature’y da się wyłączyć w ustawieniach aplikacji, bo od kilkudziesięciu wersji nie wprowadzili wg mnie żadnych interesujących feature’ów. Chętnie zostałbym na jakiejś wczesnej wersji, ale tam z kolei część rzeczy działa nie do końca poprawnie i zostało poprawione w kolejnych update’ach, które jednocześnie wprowadzały sporo zbędnych mi rzeczy.

1 polubienie

Jeśli ktoś chce to mogę wysłać zapro na betę Windowsową Arca.

2 polubienia

To ja bardzo chętnie przygarnę :slight_smile:
Z góry dzięki!

podeślij mi swój e-mail na priv

A masz więcej niż jedno wolne? Bo ja też chętnie przygarnę. Zapobiegawczo wysyłam maila na priv.

tez bym z checia przyjal jedno zaproszenie jak ktos ma wolne

w teorii mogę wysłać więcej zaproszeń, jakby co to poproszę o email na priv

ja też mogę podesłać zap na windows - mail na prv plz/

Przeczytałem pobieżnie o przeglądarce i może warto spróbować… Wysyłam priv :slight_smile:

to jest na chromium czy na czyms autorskim?
przyjmę tez to zap. :slight_smile:

Też mam zaproszenie, jak ktoś chętny to proszę o maila na priv :slight_smile:

1 polubienie

Czy komuś z Windowsiarzy udało się zaimportować ustawienia i zakładki z chrome? Nie widze opcji takiej jak na Macu żeby importować.

zaraz zobaczę i dam znać:)

cool:)
image

1 polubienie

juz jestem zirytowany na arca - jest gugielo centryczny :frowning: