Apple 🍏

Tak. Ja pisze po omacku jak już wybieram iPada do chat :wink:

2 polubienia

Można to obejść otwierając chat w pełnym oknie. Myślałem że to ułomność chrome ale w safari robi to samo.

Zresztą nie jest to jedyna aplikacja gdzie klawiatura zasłania content.

Na ajfonie dzieje się to samo?

Nie

Czyli tylko iPadOS jest upośledzony.

Wrzuciłbym nagranie ekranu jak to wygląda, ale forum nie pozwala

Zapewne się skaluje, jak na każdym cywilizowanym urządzeniu.

Może komuś to się przyda, ale uprzedzam, ze korzystać z tego regularnie się nie da. Jest wolno i chaotycznie, ale beggars can’t be choosers.

Jeśli ktoś ma emergency potrzebę pobrać coś z torrentow na iPadzie albo iOS to można to zrobić bez limitów i za darmo na stronie https://webtor.io

Pobiera się z tej strony koszmarnie wolno (4-5GB na godzinę) a najgorsze jest to, ze nie widać na niej kiedy możemy zacząć pobierać, bo nasz torrent jest gotowy. Trzeba najpierw dać pare minut a potem co kilka chwil klikać i sprawdzić, czy mamy już gotowy link.
Ale nie ma ograniczeń co do wielkości i afaik to jest jedyne takie miejsce w internatach, gdzie jest bez ograniczeń i za darmo.
Nie wiem, wątpię żeby to się komuś przydało, ale jak coś, to macie.

Ty nie masz NASa w domu?

1 polubienie

Ziomek, czytamy ze zrozumieniem. Co ma piernik do wiatraka xD
-nie mam tutaj, bo do niczego mi nie jest potrzebny. jest tylko stare synology w mieszkaniu w drugim kraju
-jestem zadowolony z mojego płatnego chmurowego rozwiązania
-nie mam zamiaru bawić się w torrentowanie ani na vps, ani na synology, kiedy mogę zapłacić i nic nie dłubać.

Wrzuciłem to, gdyby ktoś potrzebował. Proszę mnie nie uszczęśliwiać na sile xD

Teraz mi się zrobiło smutno i sobie stąd idę.

crying-black-guy-meme

Pamietaj o tym, ze ja jestem technologicznym lebiegą. Jeśli mam wybor zapłacić kilka złotych i mieć gotowe albo zmarnować czas na zrobienie czegoś, czego nie umiem i nie chce umieć, to ja sobie bardzo chetnie odmówie tego ekstra frappucino i zapłacę za nic nierobienie.
Chyba, ze Shortcuts, ale Shortcuts to przyjemność.

3 polubienia

IMG_3196

2 polubienia

A Ty myślisz, że ja nie jestem? Jakbym miał kucować jakieś rozwiązanie to bym nie miał torrentów do dzisiaj (vide: mój Home Assistant którego stawiam na tym NASie już 1.5 roku i dalej go nie mam).

Ale Synology i Qnap mają natywne aplikacje do torrentów. Jedyne co musisz zrobić to wkleić magnet:

Nic wincyj nie trzeba.

(PS: no jeszcze trzeba na iOS podłączyć NAS jako dysk sieciowy).

No ale jak nie masz NASa to trudno.

2 polubienia

Ktoś poleci jakiś agregator do słuchania radia na iPadOS?

TuneIn mnie wk…wia tym ciągłym pytaniem o subskrypcję.

Radio.net?

1 polubienie

Dobre bo polskie :slight_smile: Napisane przez MacKozera, za co ma mój szacun :slight_smile:

Sam używam na co dzień.

2 polubienia

Sprawdź Broadcasts, bo to porządny człowiek robi. Nie używam i nie wiem co jest płatne, a co nie, ale pobrałem, kliknąłem w kilka polskich stacji i działało.
Subskrypcji nie ma, jest tylko $5 jednorazowy zakup za odblokowanie czegoś.

2 polubienia

Bardzo fajna darmowa apka radiowa.

2 polubienia

:tada::tada::tada::face_holding_back_tears:

5 polubień

Zaczynamy sezon czyszczenia backlogu ogłoszeń przed WWDC :slight_smile:

2 polubienia