Apple 🍏

Wisiałoby mi to, gdybym wiedział, że wszystkie aplikacje, które pójdą poza AppStore w nim tez zostaną. Ale jeśli jest szansa na to, ze ktoś w ramach walki o kilka procent dochodu albo moje prywatne dane zdecyduje się przenieść i usunąć się z AppStore na stałe, to już bardzo mi się to nie podoba.

A tak w ogóle to bardzo mi się ten przepis nie podoba ze względów ideologicznych i ciesze się, ze nie prowadzę w UE żadnego biznesu.

4 polubienia

Bardzo mi się podoba kodowanie tego emoji w tytule jak otwierasz forum w przeglądarce na kompie:

image

image

image

Najśmieszniejsze jest to, że Orzeszek dodał ładne :appleinc: ale nie populuje się (jest takie słowo?) z klawiatury apple :smiley:

1 polubienie

Chrome na Windowsie wyświetla to poprawnie:

co tu sie właśnie…

edit. Safari

2 polubienia

@Tadek @simonnam a teraz jak sie wyświetla?

Chrome na Windowsie wyświetla poprawnie bo wujek Tadek dodał forumowe :appleinc: (appleinc w dwukropkach, o tak: image)

No i po co psułeś :smiley:
image

image

Kto by Wam to naprawił jak nie ja xD

Próbowałeś włączyć to szyfrowanie end-to-end? Z tego co mnie srajfon poinformował to nie jest dostępne w Polsce. Kiedy będzie? Pewno wtedy kiedy Siri? :wink:

The feature will start rolling out to the rest of the world in early 2023.

Ja tylko chciałem sprawdzić od czego to zależy. Dziękuje za naprawienie! :slight_smile:

Zaś ktoś zepsuł

1 polubienie

Bardzo dużo czasu musi minąć zanim będzie to early 2023 :confused: To jest tak świetna funkcja, że powinni się tym chwalić tak samo jak możliwością podpięcia własnej domeny na którejś z konferencji.

1 polubienie

Jak tam? Szejmowanie dalej nie wchodzi w grę?
Widziałem na żywo te ajfony i chyba przychylam się do Twojej opinii. Wyglądają dziwnie, żeby nie powiedzieć - dość pokracznie.

1 polubienie

dalej uważam, ze notch to najlepsze rozwiązanie. W androidach tez wolałbym notch, niż dziurę na kamerę albo kamerę pod ekranem, która robi słabe zdjęcia. Mi zwyczajnie notch nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzał.

2 polubienia

Ja bym wolał ekran bez kamery. Selfie praktycznie nie robię, a jak już robię to wolę szerokim kątem. A videocalls mam tak rzadko że 100x bardziej bym wolał nieskazitelny ekran i rozwiązanie z OnePlusa 7 Pro:

To był dobrze wyglądający telefon.

2 polubienia

fuj, koszmarnie wygląda ten dzyndzel wystający. nawet jak na chwile miałby wystawać to jest oblech:)

5 polubień

Mam go i używam na 2nd phone. Przez ostatnie 6 miesięcy ten dzyndzel nie wystawał ani przez sekundę (nie używam). Za to kropki, notche i inne badziewia widać cały czas - czy są potrzebne czy nie.
Zgadzam się z @Tadek.

4 polubienia

Piękne rozwiązanie (poza tym, że ten telefon skutecznie wyleczył mnie z zakrzywionych ekranów)

Zero dziur i innych cholerstw w ekranie. No, ale ja przez dwa lata posiadania tego telefonu użyłem przedniego aparatu może z dwa razy więc miałem gdzieś, że to kolejna część mechaniczna która może nawalić

1 polubienie

Gdyby użyć czegoś pokroju Centre Stage, to można by było robić selfie tylnym aparatem :thinking:
Tylko z Zoomem byłby problem.

To nie jest rozwiązanie, które mógłbym zaakceptować. Poza tym ja nie mam absolutnie żadnego parcia na „cały ekran w ekranie”.
Może spoko wyglada na zdjęciach reklamowych, ale nie zmieniłoby to u mnie komfortu używania telefonu.

Ale dodam jeszcze, w ogóle a propos notcha i wyspy, ze mi ostatnio przechodzi rzucanie się na wszystko co nowe i zaczyna mi to wisieć. Wole sobie kupić ekstra dwie pary spodni na deskę, niż nowego ajfona.
Zegarek kupiłem, ale z ajfonem ostatecznie zostałem starym, zwłaszcza ze jest po wymianie, bo rozbiłem, wiec jest stary, ale nowy.
Jak 14 Pro przyszedł, to pomacałem, stwierdziłem, ze mi wisi, a żonie się podobał mój kolor, to ona wzięła mój, a jej zwróciliśmy i tyle w temacie. Nawet sekundę o tym nie pomyślałem od tamtej pory.

Jak pracowałem i byłem non stop w wyjazdach, to częściej macalem elektronikę. Teraz macam mniej, wiec bardziej mi to wisi.

6 polubień