Apple 🍏

Ps. Jak wam przeszkadza że tu spamuje :wink: to dajcie znać

Mam wrażenie że ten artykuł pisał ktoś niezadowolony że mu windows na macu nie działa.

2 polubienia

przeglądarka Microsoft Edge przestaje działać po około 5 minutach od instalacji

:face_with_hand_over_mouth:

wynika, że Adobe Reader XI 11.0.10 zawisa na instalacji, a Acrobat DC wprost informuje, że nie jest kompatybilny z chipem

:open_mouth:

Mało? To dopiszcie do tej listy klienta chmurowego Box Drive i popularny WinZip.

:exploding_head:

No nieeee, i co teraz??!?! Do kosza ten makbuk

3 polubienia

Apple się kończy :rofl:

Polularny? To taki papieros był :smiley:
Qrde, może ja dziwny jestem, ale winzip nigdy na macu nie miałem :smiley:

7 polubień

Nie jesteś :see_no_evil:

„ Branżowy analityk Patrick Moorhead skarży się na Twitterze, że przeglądarka Microsoft Edge przestaje działać po około 5 minutach”

Nie wiem czy ktoś korzysta z tego w ogóle a jeśli nawet to te 5 min to za dużo o całe 5 min :laughing:

5 polubień

Bo jest płatny, a nieszczególnie najlepszy na Macu za te pieniądze (pod Windowsa też z resztą bije go 7zip chociażby)

Ja mam WinZipa na MacOS, pewnie jako jeden z dwóch ludzi w Polsce, ale tylko dlatego, że kupiłem go kiedyś w Bundlu za jakieś… 5$ ?

Keka
Tylko tyle i więcej pisać nie będę :joy_cat:

1 polubienie

Miałem, usunąłem. Nie byłem w stanie z tego korzystać. WinZip mnie zadowala w pełni.

to ja napiszę bo chyba Martina nie zrozumiałeś (bo ja zrozumiałem oczywiście! tak mnie się wydaje :wink: ) - co umie winzip na macu czego sam macos nie umie?

Hmm. Na przykład pozwolić mi podejrzeć archiwum zamiast je od razu rozpakowywać?

Poza tym archiwizowanie systemowo do zipa na Macu rodzi czasem problemy, gdy chcesz tego zipa rozpakować na windowsie.

2 polubienia

Nienawidzę tego robić. Wylogowalem się z appleID i wywaliło mi z telefonu wszystkie karty z applepay…

3 polubienia

No to jest istny dramat, wiem…

A jak komuś AirPods przestały się insta łączyć, rozłączają rozmowy itd. to zapomnij urządzenie i reconn. Aktualizacja ewidentnie coś poroniła z BT. Na tym działa continuity, na tym działają słuchawki… na macOS często tracę połączenie z mx master 3. W przeciągu ilu… tygodnia(?) 2 razy na nowo musiałem ja parować bo po logowaniu system jej nie widział.

1 polubienie

129$ = 679 zł

https://www.apple.com/pl/shop/product/MHXF3ZM/A/podwójna-ładowarka-magsafe-duo

i póki co dostępność w jeden dzień roboczy

1 polubienie

Jak ogłosili to chciałem kupować ale ta cena trochę mnie powstrzymuje :confused:

1 polubienie

14 Grudnia startuje Fitness+

a od 15 Grudnia shipping nowych AirPodsów Max

1 polubienie

2799 zł :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: