Apple zaprezentowało nowego iPhone SE 2020

Z ciekawości - jest coś, do czego przydaje się polski esim w UK?

Na przykład trzymam oszczędności na koncie nn.pl, które nie pozwala dodać angielskiego numeru do potwierdzeń SMS :facepalm:

1 polubienie

Kiedyś słuchałem podcastu Marka Jankowskiego. Mówił, że miał taki problem, zgłosił jako błąd i poprawili.

Jak pewnie sporo osób, tak i ja mam też życie w PL, mimo, że od ponad dekady jestem w UK. Polski numer po prostu dużo upraszcza.

2 polubienia

Jestem raz tu a raz tu. Niestety nie moge mieć dwóch zegarków lub zmieniać esima na jednym w zależności od kraju więc jest to kompromis. Może jak włączą roaming na apple watch to chociaż trochę będzie to użyteczne w drugim kraju.

2 godziny walki z Orange i Max-em i nigdy więcej… Założyłem już dwa różne konta na dwa różne adresy email, przychodzi link z potwierdzeniem. Jak chce się zalogować to mówi, że złe hasło lub login, jak chce zresetować hasło, to system mówi, że nie ma konta pod tym adresem… Max może mi pomóc w mojej sprawię jak zaloguje się na konto i napisze do niego na chacie jeszcze raz…

iPhone SE 2020, to spoko telefon, tak serio. Dobry kandydat do corpo. :smiley:

Ja zawsze polegałem na darmowym roamingu, ale stosunkowo rzadko jestem, więc mi bez problemu wystarcza, tym bardziej że widzę, że podnieśli limit na roaming do 50GB (mam 100GB w abonamencie, wiec mogę zużyć połowę).

Bardzo mi się podoba to stwierdzenie: jest tani i kosztuje 2200 jednocześnie :wink:

Czy 2200 to dużo czy mało - zależy.

Nie rozumiem natomiast tego, że tak wielu osobom przeszkadzają te ramki. Serio. Nie wiem o co jest to całe zamieszanie. Może się starzeję :rofl:

Jak dla mnie tragedia. Największym atutem SE był jego rozmiar. Prosty, wygodny telefon do codziennego użytkowania. Powiększony ekran jak dla mnie zupełnie go dyskwalifikuje. A szkoda.

1 polubienie

Musi być tani bo kryzys i bezrobocie (w USA), ludzie z braku wyboru kupią Androida i okaże się że nie ma po co przepłacać. No a z drugiej strony mieć jakąś wyraźną wadę żeby nie kanibalizować sprzedaży normalnych iPhone’ów.

poprostu sa starodawne i sam ekran jest przez to mniejszy, marnotrastwo przestrzeni.

dokladnie takie przejscia miala moja zona, byla wielka fanka jabluszka i ze nie ma nic lepszego do momentu jak jej ajfonik musial pojechac na wymiane baterii wiec dalem jej na chwile starego OnePlus 3 i juz nie chciala wracac do iphone, teraz ma OnePlus 6 i juz sie szykuje na OnePlus 8. Iphone lezy jako telefon awaryjny :slight_smile:

iPhone jako telefon awaryjny… No tak… Coś mi to mówi. Zrobiłem małą inwentaryzację. Hahaha!

1 polubienie

A co ją tak przekonało do przejścia na oneplus?

I z którego iPhona się przesiadała?

pewnie ekran a raczej jego wielksoc. A ponoc wg kobiet nie wielkosc sie liczy…

2 polubienia

z 6s

glownie to wielkosc ekranu i bateria ale pamietam jak w momencie przesiadki narzekala i pytala sie gdzie co jest na androidzie ale po jakims czasie wspomniala ze wszystko jest pod reka dostepne od razu, intuicyjny bardzo. Na aparacie jej nie zalezy super dobrym, bardziej na szybkosci.
Ale oneplus ma to cos w sobie ze ja osobiscie czulem ze mam cos naprawde dobrego ale nie jestem jak reszta ktorzy tylko Iphone i Samsung. Moze dlatego juz nawet nie patrzy na inne telefony.

Moja żona się przesiadła z 1+3T na iPhona 8 Plus i jest bardzo zadowolona.

Przy przesiadce z 6S na 1+3 też bym był zadowolony :grin: Z 7 Plus już bym nie był - a to jest model z tego samego okresu o porównywalnej wielkości.