Apple zaprezentowało nowego iPhone SE 2020

Nowy iPhone, format iPhone 8, ale z technologią z iPhone 11. Bardzo dobry i tańszy niż chociażby nowe OnePlus.

Kupić można tutaj:

3 polubienia

Najbardziej chyba z tego całego zestawu cieszy cena, procesor i dual sim. Bardzo fajne urządzenie.

6 polubień

Naprawdę ciekawy sprzęt. Porównując ze iPhonem 11 to różnica jest tylko w certyfikacie wodoszczelności (IP67 vs IP68) i w jakości przedniego aparatu. Szkoda, że nie dali szerokiego kątu, ale za tę cenę nie można mieć wszystkiego. Jako entry level iPhone idealny.

1 polubienie

399$ brzmi spoko, ale w polskim sklepie 2199zł to już trochę gorzej ;/

1 polubienie

Jak na apple to i tak tanio :confused:

2 polubienia

Liczyłem na bezramkowy ekran :confused:

4 polubienia

Szkoda, że się nie postarali i nie włożyli w tę małą obudowę większego bez ramkowego ekranu, ale no tak jak pisałem, za tę cenę to naprawdę przyjemny telefon.

1 polubienie

No ja ogólnie w tym roku planuję nowy telefon, bo jestem jeszcze daleko w przeszłości z 6s. Chciałabym się nie zrujnować finansowo, dlatego nawet przez chwilę rozważałam ten SE, ale bez odblokowywania twarzą to na pewno nic z tego. Już wymiękam z tym touch id we wszystkich sytuacjach typu np jak gotuje z przepisu na telefonie i mam mokre ręce. Pewnie prędzej czy później kupię jednak 11 czy coś.
Ej a w ogóle myślicie, że w tym roku będą normalne premiery iphonów na jesień?

1 polubienie

Apple chyba by sobie nie pozwoliło niewydanie iPhona, ale aktualnie nie wiadomo jak rozwinie się i jak skończy sytuacja z koroną(o ile się w ogóle kiedyś skończy)

Skoro wypuścili teraz SE, to wypuszczą i „normalne”. Tak myślę. :slight_smile:

3 polubienia

Dokładnie, szkoda, że nie jakieś 5’4” lub 5’8” (jak w 11pro). Za jakiś czas miałbym zdecydowanie prostszy wybór co do tel…

1 polubienie

ta ramka

to model na rok 2016?

4 polubienia

dokladnie tak! sprzedajmy poraz 4 czy 5 tą samą bryłe!

W sumie chciałbym mieć taka firme jak apple, zrobić coś raz dobrze i kopiować to ile fabryka dała nawet jeśli produkt będzie już przestarzały, ludzie i tak kupią.

Liczyłem, że nowy SE będzie jakimś powiewem świeżośći a tu lipa, odgrzewany kotlet.

Czasem zastanawiam się jaka jest wewnętrzna sytuacja firmy. Jony ostatni rok ponoć pracował tylko przy budowie biura w Cupertino. Było jeszcze sporo zmian w zarządzie.

co by tu dalej…

Zdrówka Wszystkim :raised_hands:

A ja bym go kupił, bo tak naprawdę bryła jest dla mnie drugorzędna, ważne są bebechy, a tu dostajesz naprawdę fajny telefon, który w czasie pandemii (noszenie masek) odblokowuje się lepiej niż modele posiadające faceID :smiley:

3 polubienia

Masek i RĘKAWICZEK :wink:

4 polubienia

Przegapiłem coś :slightly_smiling_face:

Żona mówi że zmieniła by swoją 7 na SE, więc kto wie, może upoluję w piątek o 13 :thinking:

A swoją droga myśle że to całkiem dobry i fajny tel w tej cenie.

2 polubienia

Ale jakby tak SE z założenia to stara bryła z nowymi bebechami więc raczej nie mogło być powiewu.
Zgadzam się, że szkoda, że nie zrobili po prostu małego z face id, ale nadal to całkiem przyjemny sprzęt. Moje dzieciaki używaja poprzedniego SE do dzisiaj.

2 polubienia

minus:

  • brak FaceID (jak można jeszcze reklamować tą technologię “sweet home, home button”…)
  • nie wiadomo jak z baterią
  • stara obudowa a raczej duże ramki bo ja akurat uważam bryłę 7 za jedną z lepszych w historii

plus:

  • cała kurka reszta!!!
  • apropos sloganu - “Iphone 11 Pro called. It wants its chip back.” No to jest mistrzostwo! :smiley:

Pewnie mogliby zrobic SE z face id gdyby chcieli ale cena zblizylaby sie znaczaco do 11.

$399 tej jest magiczna granica zwlaszcza w tych czasach.