Apple Watch - temat ogólny i dyskusja

Dokładnie jak piszesz, jest odwrotny tryb.

Super, czyli będzie to miało ręce i nogi :smiley:

Jak najbardziej, ja tak noszę na prawej i zapinanie paska czy bransolety nie ma tu żadnego znaczenia a crown mam od strony dłoni.

Jest taka możliwość, mam IP i Watcha po angielsku, ale dyktowanie po polsku, wystarczyło ze raz zrobiłem force touch na ikonce mikrofonu przy odpowiedzi na polski i zapamiętał te ustawienie

3 polubienia

To w sumie dobrze wiedzieć. Najgorzej z wiadomościami bo 99% wysyłam po polsku.

a ja muszę za każdym razem forcetouchować, bo nie zapamiętuje ustawień w żadnej appce… :angry_pepe:

A ja tak trochę OT ale zadam to pytanie - czy warto jeszcze kupować AW4 czy od razu iść w AW5 ?
Od razu zaznaczam, że interesuje mnie tylko nowy egzemplarz, ze sklepu i na fakturę vat, więc wszystkie komisy, olx itp. odpadają. No i musi mieć LTE !

Z tego co wiem, są 3 różnice: always on display, kompas i 32GB pamięci w 5 vs 16GB w 4.

CPU z tego co mi się wydaje jest to samo nie? Zastanawiam się, jak ważny jest dla mnie always on display i czy jest warty dopłaty :smiley:

Procek też jest trochę nowszy

No tu właśnie pewny nie jestem - Xcode confirms Apple Watch S5 CPU is the same as S4, 10.2-inch iPad has 3GB RAM | AppleInsider

Niedawno zostałem posiadaczem AW5 z LTE.

Myślałem, że always on będzie dla mnie bajerkiem i szybko zostanie wyłączony, ale jednak możliwość spoglądnięcia na godzinę niezależnie od pozycji i bez urażania rozmówcy ostentacyjnym ruchem ręki okazała się bardzo cenna i always on został. :smiley:

Wciąż nie wiem czy jest must havem, może byłbym w stanie odpowiedzieć wiedząc jaka jest różnica w cenie między 4 i 5.

1 polubienie

~500zł D:

To przy ograniczonym budżecie brałbym 4.

Ja po prostu zachomikowałem te 2,5k na wersję alu z cellular i się 2 razy nie zastanawiałem. :stuck_out_tongue:

jak na fakturę, to bierz 5, różnica cenowa wyjdzie ci mniejsza po odliczeniu, a always on jest wart dopłaty IMHO

1 polubienie

Mam 4 od ponad 9 miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Używam codziennie, bateria starcza na 2 pełne dni użytkowania.

Ja właśnie szukam dobrej oferty (w UK) na 4 gen. Ktoś coś widział?

I zastanawiam się ciągle, czy nie wziąć żonie series 3. Dużo łatwiej dostać i jest dwa razy tańsza od series 5. Jeśli już znajdę serię 4 to jest z 50£ tańsza nic S5. Nie wiem :confused:

Tydzień temu LTE 44mm był w Currysie za £319 Zastanawialem się nad nim ale chyba zaczekam na 6.

Ogólnie też bym wybierał produkt nowszy, z górnej półki. Póki co wydaje mi się S3 powinien jej starczyć. Nie jest typem osoby, która musi mieć najnowszy sprzęt. Poza tym nie wykorzysta całego potencjału S5.