Apple TV app

Oglądam właśnie The Morning Show na iPadzie . Bardzo fajny serial, ale obraz mi się strasznie przyciemnia. W przypadkowych momentach. Reszta iPada jest normalnie tylko sam serial. Dotknięcie suwaka jasności ekranu pomaga, ale tylko na chwilę. Nie wiem o co chodzi. Czy mam włączone czy wyłączone True Tone, Dark mode itp. to sytuacja się powtarza. Nie jest to też związane z automatycznym blokowaniem z bezczynności, bo to mam ustawione na 10minut a przyciemnianie zdarza się dużo częściej. I to tak jakby sam obraz, bo HUD wygląda normalnie, wyciągnięcie docka, powiadomień czy czegokolwiek wygląda normalnie. Maksymalnie ciemny jest tylko sam obraz serialu. Są jakieś ustawienia jasności w samym Apple TV app? Komuś zdarzyło się coś takiego? Nie wiem czy to ma związek, ale nie mogę też pobrać żadnych odcinków. Wyskakuje komunikat, że w tej chwili nie można pobrać. Czy to może mieć związek z wolnym internetem?

Automatyczna jasność?

Ale ona powinna działać na cały ekran, a nie tylko na sam serial, prawda? W drugim odcinku zdążyło się to dopiero w okolicach 40stej minuty. I pomaga tylko zmiana jasności ekranu, wtefy tak jakby się to odblokowuje i serial wraca do normalnej jasności.

Hmmm, ale pasek jasności w control center jest zmniejszony i musisz go zwiększyć? Jeżeli tak to automatyczna jasność

No właśnie jest normalnie np na środku tak jak go ustawiłem. I wystarczy go przesunąć milimetr i obraz wraca do normy z najmniejszej jasności. I tak jak napisałem napisy, przycisk play, wszystko inne pizza obrazem jest normalnej jasności. Jakiś błąd aplikacji, ale nie mogę nic znaleźć w Google, tak jakbym tylko ja tak miał.

Odpaliłem sobie to Apple TV i mam problem. Chciałem sobie pooglądać TMS leżąc w łóżku na boku i nijak nie mogłem osiągnąć pożądanej konfiguracji. Przy zablokowanym obracaniu ekranu mam obraz w PIONIE, a jak odblokuję, to muszę ciagle pilnować osi telefonu, żeby nie wyczuł, że wracam do pionu. Co to za artysta projektował UX? :confused:

Nie mogłem zrozumieć gdzie zniknęła mi połowa pakietu danych od razu pierwszego dnia. 10GB poszło… Właśnie odkryłem, że jak pobierasz serial z Apple TV + to jeden godzinny odcinek zajmuje ponad 4GB. WTF?! TO W 4K ściąga czy jak? Z Netflixa jeden odcinek o tej samej długości zajmuje 250MB.

Po prostu Apple idzie w jakość nie ilość :slight_smile:

1 polubienie

Best answer to this inquiry. :smile:

No, tu akurat wyższa jakość idzie w parze z większą ilością zużytego transferu :grinning:

Ja to niby rozumiem, ale ekran mojego iPada prawdopodobnie nie jest w stanie pokazać mi obrazu tak doskonałego żeby zużywać 4GB/h. Ta netflixowa jakość w zupełności by mi wystarczyła.

@DentystaSadysta
Zgadzam się. Zajrzyj do ustawień apki Apple TV. Jest tam możliwość zmiany jakości, ale nie jestem pewien czy działa to tylko dla zakupów z iTunesa, czy również dla Apple TV+

1 polubienie

Dzięki za radę.

1 polubienie

Niestety nie mogę znaleźć takiej opcji. Rzeczywiście wygląda, że dotyczy ona tylko iTunes.

@DentystaSadysta
Settings app > TV > iTunes Videos
Pod tym linkiem piszą, że to działa też dla TV+. Spróbuj.

1 polubienie

Hey, ma ktoś może działające APK Apple TV dla Android TV?
Mam telewizor Philips z Android 8.0 a i tak nie mogę pobrać paki z Google Play ;/ Po instalacji apki z randomowych źródeł pojawia się logo Apple na środku ekranu…
Jak na razie oglądam przez PS4, ale nie jest to zbyt wygodne

Na APKMirror jest osobna wersja dla telewizorów SONY i Fire TV. Nie działa Ci standardowa wersja?

image

Wygląda, że pomóc może kilkukrotne uruchomienie aplikacji.

Próbowałem wszystkie wersje z APKMirror ;/ niestety żadna nie działa. No nic pozostaje czekać :stuck_out_tongue:

a w oficjalnym sklepie google play nie ma? bo ja już jakiś czas temu korzystam z apple TV+ na xiaomi mi box…