Apple TV app

ja mam 803 i na nim tez nie ma, w sklepie pustka w phillips costam też nie ma, zobaczę może z usb się jakoś da zainstalować. appleTV oglądam na xboxie wiec nie ma dramatu ale wkurwia mnie ze na tv nie ma.

Na Sony w sklepie tez nie widzę opcji instalacji, próbowałem instalować przez zainstalowana przeglądarkę z apk mirror, nie poszło, nie obsługuje pliku. Potrzebuje jakaś inna aplikacje po drodze?

skończyła mi się subskrypcja  TV+ ale i tak mogę odtworzyć czy to na TV czy na ipad odcinek Severance czy The Morning Show (innych nie testowałem, to przez przypadek syn mi wyklikał na pilocie a potem sprawdziłem na ipad).
Czy to są jakieś wersje trial? Jak to działa?

edit. chyba pierwszy odcinek kazdego serialu moge obejrzeć. Za kolejne muszę już mieć aktywną subskrypcję.
Nie wiedziałem, że tak to działa.

kiedyś można było chyba pierwsze 2/3

zwłaszcza z seriali, które wychodziły wraz z premierą samej usługi i wtedy też wypuszczali od razu 2/3 odcinki na start, a potem co tydzień…

1 polubienie

Poszperałem (dobrze ze już po wrzuceniu posta na forum… taaaa…)

Jest nawet cała sekcja Free Apple TV+ Premieres. Generalnie korzystam z tego na tv i tam nie mogłem tego znaleźć ale jak szperalem na iPhone to jest to lepiej widoczne.

1 polubienie

Tak w ogóle to to nie jest Apple TV+ Only.
Jak się ma US sklep, to większość kanałów w TV App oferuje darmowe pierwsze odcinki seriali.