Apple Arcade

Apple Arcade ruszyło dla betatesterów. Odpaliliście? Ja czekam na nowego iPada aby pograć bo mój Air2 lekko zdycha na iPadOS.

2lajki

Nie jestem graczem, ale kurde ile tego contentu dali na start i jaki jest tego poziom. Naprawdę jak ktoś lubi ‚pykać w metrze’ to jest to raj.

Nie mogę wyjść z podziwu jakie to dobre jest. Drobny minus za cenę. W PLN 24.99, więc ciut za dużo. Mimo to cost to value na świetnym poziomie.

3lajki

Bo ja wiem czy 25zl to dużo? Jak nie masz żadnego abonamentu na gry, to ten akurat ma ręce i nogi. Dodatkowo poza PL to jest 5 dolarów albo pięć funtów albo euro. To jest koszt kawy na miesiąc grania. Imo świetna opcja. Szczególnie gdy można grać na wszystkich urządzeniach i w całej rodzinie.

1lajk

Nie no jasne, jasne… Może nawet sobie uruchomię triala żeby tylko to sprawdzić, ale prawda jest taka, że w tej cenie… kurde tyle gier i widać, że wysokiej jakości. Mega rzecz.

To nie jest za dużo. Po prostu w PL za mało zarabiamy (albo nasz pieniadz jest g…no warty).
Popatrz na to ile godzin trzeba pracować na pralkę, TV, telefon itp. w UK, CH, DE i PL (weź pod uwagę minimalną pensję, średnią pensję i medianę jeśli to możliwe) - i za każdym razem ci wyjdzie, że wszystko w PL jest drogie.
Po prostu - złotówka jest nic nie warta i dzięki temu nadal dajemy radę być tanią siłą roboczą.
Dlatego wszystko wydaje się w PL drogie.

1lajk

Dopiero co zacząłem Torchlight 2 na Switchu, więc Arcade musi zaczekać, ale zapowiada się lepiej niż myślałem. Za miesiąc sprawdzę w akcji.

Ogrywam oceanhorn 2. Jakby nintendo powiedziało ze to nowa zelda to bym uwierzył. Prawilna zelda na iPada. Z kontrolerem od ps3 sztos.
Hot lava to tez świetna zręcznościowa gra Ala parkour ale ciężko oderwać się od oceanhorn 2

1lajk

Ja zamówiłem ipada Air3 do testów i mam nadzieję, że uda się na nim komfortowo posprawdzać kilka tytułów.

Tak jak piszesz. W Szwecji kosztuje chyba 70SEK co jest równowartością mniej niż pół godziny pracy w fabryce.

Ja kupuje taki abonament bo często wydaje więcej miesięcznie na pojedyncze tytuły :slight_smile:

2lajki

Oceanhorn 2 robi robote. Wlasnie zapisalem sie na trial, sprobowalem sonic racing ale jak dla mnie to dyskfalifikuje go brak mozliwosci grania w landscape mode.

Ja się poważnie zastanawiam czy nie sprzedać switcha i nie kupić ATV4k do grania :smiley:

1lajk

Ja ubolewam, ale Switcha włączyłem rok temu. Leży i się na niego kurzy.

BTW: Dziś podłączyłem pada od PS4 do iPhone i grałem w Fortnite. DAMN jak to dobrze działa! Jestem pod wrażeniem. Jeśli tak samo dobrze działają inne gierki w Apple Arcade, to powiem tak: iOS/ATV4 to jest normalna konsola do gier.

1lajk

Ja sobie dzisiaj kupiłem pada od PS4, którego będę używał wyłącznie z iPadem i ATV. Cieszę się też, że wbrew opiniom wybrałem ATV 64GB :sunglasses:
Przełomem będzie wyjście Skyrima na iOS :joy:

1lajk

Ja może nie aż tak dawno, ale też mogę w miesiącach liczyć kiedy grałem ostatni raz.

Mam tak samo to chyba starość się nazywa :joy:

Miałem kupić Zelde na switcha żeby dać mu jeszcze jedną szansę ale zagrałem w Oceanhorn 2 i stwierdziłem, że chyba nie ma sensu.

BTW ja używam pada od xbox, działa tak jak trzeba :smiley::+1:

Ten Oceanhorn drugi jest grywalny? Próbowałem kiedyś jedynkę ale po kilku minutach odpadłem bo był tak skopany jeśli chodzi o sterowanie bohaterem jakby autorzy linijki kodu z kamieni ciosali. Bardzo drętwy.

1lajk

Miałem to samo, gra zalatywała mi straszną budżetówką. Nawet dema nie ukończyłem przez toporność tej gry.

Podobno 2jka jest jak Zelda. I sterowanie ma rewelacyjne. Ktoś nawet pisał, ze grał specjalnie bez pada bo tak dobrze się grało na ekranie.

Podobno jedynka była jak stare Zeldy. Ale to nawet koło nich nie leżało. Zelda ze SNESa ma tysiąc razy lepszą mechanikę.
No ale może tym razem się postarali, bo graficznie wygląda fajnie.